Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü/Kokuyu Denediniz / Test Ettiniz

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

STH extreme denedim ve işte bu sefer olmuş dedim. Normal STH da bana çiğ gelen ve eksik olan bişeyler varmış gibi geliyordu. Extreme bu eksikliklerin üzerini kapatmış performans olarakta çok daha iyi olmuş. Normal versiyona göre rom ve kuru meyveler daha ön planda sedir ise daha arkada. Bayıldım kokusuna diyeceğim ama biraz daha denemek istiyorum

Yorum

Gucci guilty absolute denedim 1-2 gün önce. Ekşi,maskülen,derili bir parfüm olmuş. Bazen terlemiş erkek kokusu efekti veriyor

Yorum

musc ravageur bildiğin starbucks chai tea latte kokusu. Kışın denemek daha faydalı olur ama

Yorum

• harunozkan89
          harunozkan89 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          ben chai tea latte'yi salep kokusuna ve tadına benzetıyroum

Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
        musc ravageur bildiğin starbucks chai tea latte kokusu. Kışın denemek daha faydalı olur ama
        Musc Ravageur'un açılışında bazen uzun süre bekletilmiş çöp kovası kokusu alıyorum, neyse ki o vurucu etki kısa sürede geçiyor.

Yorum

MAC'in Velvet Teddy, Ruby Woo ve My Heroine isimli parfümlerini denedim. Belli ki firmanın sahibi olan Estée Lauder, diğer markası olan Tom Ford parfümlerinin daha çok erkekler tarafından tercih edilenlerini kadınlara da bu marka yoluyla pazarlamayı denemiş. Velvet Teddy, balı daha yoğun, vanilyası olmayan, çiçeksi dokunuşlarla kadına daha yakın ve ilk versiyonuna göre daha boyutsuz bir TF Tobacco Vanille havası estirirken, diğer ikisi TF Tuscan Leather çeşitlemeleri olmuş. Ruby Woo kirazın etkisiyle biraz daha meyvemsi, tatlımsı, sıcak, yumuşak bir çizgideyken ve biraz da çiçeklere göz kırparken, My Heroine o artık çok alışıldık safralein ile elde edilmiş süet/deri kokusunu dumansı bir tütsüyle biraz daha erkeksi ve pek tatlılık içermeden veriyor. Sıcak havalarda denemem nedeniyle bana biraz boğucu geldiler doğal olarak ama kışa doğru denenirse daha keyifli olmaları muhtemel.

Yorum

Uzaya uğradım bugün. Bentley intense denedim. Bence dedikleri kadar var. Bu fiyata böyle karakterli bir koku zor bulunur. Performansı da gayet iyi

Yorum

• F.essence oud
              F.essence oud Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Haklısınız hocam.bentley intense fiyatına göre bence en iyi koku. kalıcılığı,farkedilirligi ve koku kalitesi takdire şayan bir parfüm.

clive christian ve chergui denedim. İkisi de yüksek kalitede kokular ama x bana daha yakın geldi

Yorum

• harunozkan89
              harunozkan89 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              X bence harikulade koku, tam bi tensel koku
              1872'yi de denedınızmı hocam, tam bu havaların karızma kokusu

Nisean ve epic man kağıda sıktırdım. İkisi de bana hitap ediyor . Bugün nokta atışları yapıyorum

Yorum

Afnan supremacy silver denedim
              Aventus a okadar para vermeye gerek yokmuş dedim .

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Essentric-1 ve Molecule-1 birlikte kullandım, sıvıları baya yoğun bildgn yağ gibi kalıyor tenımde, baya sasırttı benı, etrafran cok begenı topladı, beklemıyodum
                öğleden sonrada üzerlerine Casanova sıktım bi mıktar cok daha değişik ilgi çekici bi koku cıktı ortaya.
                bu 3ünü de sadece tene uyguladım ve birlikte tuttum baya, sanırm bu 3lemeyi daha cok kullanıcam.

akşam da gömleğime Kilian-Vodka on the Rocks boca ettım, cok sordurdu övgü aldı ama niş gibi değil bu koku bence (biraz Abercrombie fierce'ı anımsatıyo bu koku bana)

Yorum

• Bugün ilk defa Sel de vetiver koklama fırsatım oldu. Çok beğendim yaz aylarına bir hayli yakışan bir parfüm gerçekten. Celine Ellena'yı tebrik ediyorum burnumu koluma her götürdüğümde
                  estefanyen

Yorum

• Kilian Sth extreme ve Kilian vodka on the rocksu tekrar denedim. Kilian alınacaklarda ilk sırada. Kilian performansına iyice bakmam lazım designer havası var kilianda

Yorum

• Dün Franck Boclet - Tobacco denedim. TV, Spicebomb Extreme ve Arabesque harmanlansa böyle bir şey olur sanırım. Kötü mü? Hayır. Şişeli edinir miyim? Hayır. Ama TV veya Arabesque almayı düşünen varsa mutlaka denesin, fiyatı daha uygun bir seçenek.

Ek: Kalıcılık olarak hepsinden başarılı.
                      Son Düzenleme cornelius; 16-07-17, 05:07. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Güne bentley momentum intense ile başladım

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: F.essence oud View Post
                          Güne bentley momentum intense ile başladım
                          Konuyu yanlış yere yazmışım.kusura bakmayın arkadaşlar

Yorum

İşleniyor...
                          X