Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Pasha De Cartier Edition Noir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• tom ford noir edp kullandım

Yorum

• Moschino - Toy Boy

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ne parfüm ama.

• Aryan
          Aryan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          ...şişesi ;((

• M14Y
          M14Y Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Koku yapısı,şişe tasarımı ve parfüm ismi birbirinden o kadar bağımsız ki anlam veremiyorum bazen

• Chanel Bleu de chanel parfum kullandım.

Yorum

• Armani Acqua di Gio Profumo, joker parfümlerimden

Yorum

• Montale Ristretto Intense Cafe

Yorum

• As sawira
              Piyasada benzer gül parfümleri mevcut bu sebeple pek de öne çıkacak bir parfüm değil

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• PdM Herod

Yorum

• Mancera İnstant Crush

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Givenchy encens divin kullandım.

Yorum

• Üç beş gün iris parfümü sıkmıyordum, özlediğimi farkettim. irissiz yaşayamayanlardan mısınız? ALES çalışırken evde üzerimde L’heure Bleue var, bitecek diye ödüm kopuyor, gözyaşım pıt ☺️

Yorum

• Rayiha
                        Rayiha Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bir kez rastladım bu parfüme Swann, "gerçek mi değil mi, zaten yakında Paris'e gideceğim" derken satıldı, sonrasında da pandemi. Benim için anlamı büyük, Paris umudu demek

Ben de bu aralar bir Impossible Iris, bir Iris Dragees kullanıyorum, elim başkasına gitmiyor.

• Aryan
                        Aryan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        L'Heure Bleue, bir kadının kullanabileceği en güzel kokulardan biri. Kullanın, kullandırın hanımefendiler...

• Swann
                        Swann Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Rayiha, Ben parfumu Sercan beyden aldim burada, sanirim o da Mustafa beyin yaptığı bir splitten edinmişti.. Hatta ben de dekant olarak almıştım hatta Arda bey de dekant olarak almıştı diye hatrımda kalmış... Sonra Mustafa beye mesaj attım dekantı deneyip, kime sattınız parfümü filan diye adamın tepesine dikildim neyse ki benim kaprislerime alışık olan Mustafa bey, saolsun hiç zorluk çıkarmadan Sercan bey aldı dedı sonra bir baktım Sercan bey bu parfümü satılık ilanlarına koymuş ben şok tabi, hemen mesajlaştık içimden ‘sen n’aptığını biliyor musun, bu parfüme kıyılır mı’ filan diye geçiriyorum sevinçten uçarak tabi. Neyse işte tüm maceram bu l heure bleue ilgili, yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkürler... 😄

• Nishane-Afrika olifant

Parfümlerimi elbise üzerinde kullanıyorum ve bu parfümde bir kaç deneme sonunda algılarım yanılmıyorsa: Sentetik kumaş üzerinde koyun ağılında bulunmuş gibi bir koku yayılıyor (kullandığım parfümden habersiz annem odama girdiğinde, odan çok havasız havalandır dedi kibarca ), pamuklu kumaş üzerinde ise bu animalic nüansların geri plana çekilip, çok güzel bulduğum ve adını koyamadığım bir koku yayıldığını deneyimledim. Tarzı olan bir koku. Spor giyinen bir genç bu parfümü kullansa "Hacı yağımı kullandın ?" sorusuna muhatap olabilirken, kadın erkek farketmez deri ceket giymiş ve enduro motorundan inen bir arkeologda "Harika kokuyorsunuz, hangi parfümü kullanıyorsunuz?" sorusuyla karşılaşacaktır. İşin garibi bu iki soruyu aynı kişi yöneltecektir.

Yorum

• FM - Promise, koku güzelliği tartışılabilir ama bu parfümün performansı benzersiz

Yorum

• Michael Kors for men vintage. tütün ve eriğin ahenkli uyumu.

Yorum

• Guerlain Encens Mythique

Yorum

İşleniyor...
                            X