Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Romeo Gigli Pour Homme

Yorum

• Bois d'Amande Van Cleef & Arpels

Bazen bir parfümü ilk denediğimde çok fazla sıradan/niteliksiz buluyorum, birkaç ay sonra fikrim değişebiliyor. Bois d'Amande için de böyle bir şey geçerli. Sonbaharın ilk günlerinden beri zaman zaman kullanıyorum, keyif de veriyor. Harmanda vanilya çok hakim, badem de hep hissediliyor. Çok hafif, Adp Mandorlo di Sicilia örneğindeki gibi bir badem. Yayılım ve kalıcılık benim için kâfi. 4-5 sprey 5-6 saatlik bir mevcudiyet demek.

Yorum

• Nishane - Sultan Vetiver. En sevdiğim ve sonbahara çok yakışan nishane parfümlerinden.

Yorum

• Eau D'Hermes, Hermes

İnsan gerçekten hayret ediyor... Roudnitska insansa biz neyiz?

Yorum

• Zara Bois Soleil

Yorum

• Hermes - Terre ‘d Hermes

Yorum

• Min New York - Shaman

Yorum

• Armanı oud royal.

Yorum

• TM Pure Havane

Yorum

• Roja Enigma Pour Homme Edp

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• chanel coromandel. ne parfüm yapmışlar ya hastasıyım

Yorum

• Zara Bois Soleil

Yorum

• Tiziana Terenzi Lillipur

Yorum

• bugün CN HOMME kullandım . Ne hissettirdiğini artık anlatmama gerek yok diye düşünüyorum. İnternette fiyat araştırması yaparken bazen parfüm hakkında yapılan yorumları da okuyorum . Bazı yorumlar çok trajikomik geliyor Örneğin adam parfüm siparişi etmiş 2013 üretim olanı gelmiş iade edecekmiş! ya biz eski üretimlerine ulaşmak için günlerce araştırma yaptığımız oluyor adamlar vintage sayılacak kokuları iade edeceklerini söylüyorlar sadece üretim tarihinden dolayı ne diyelim öğrenecekler bizde o yollardan geçtik.

Yorum

• Rayiha
                                Rayiha Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Ben de "barkod sorgulaması yaptım, orijinal" yorumlarına bayılıyorum Nereden neyi sorguluyorlar, barkod taklit edilemez bir şey mi, anlayamıyorum. Anlatsalar da anlasak.

• Pi-jeY
                                Pi-jeY Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Rayiha hocam yolun başındalar sanırım benim şahsen bir kulağımın arkası kalmıştı bu hobiye girerken. Daha demin letgo dan bir bayana yazdım neden bu kadar ucuz bu parfüm diye ? Bana daha önce hiç duymadığım bir şey dedi "bire bir orijinal , orijinal değil ondan " hayretler içerisindeyim.

• Rayiha
                                Rayiha Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                En şahane yorumlar ikinci el sitelerdeki bazı profesyonel satıcılardan geliyor. "Birebir orijinal, kutulu, jelatinli, barkodlu, 1 alana 1 bedava" nişler satılıyor. Ya da "kutusu hasarlı parfüm toptancıları". Niyeyse hasarlı kutuyla satmak yerine kutusuz satıyorlar, üstelik şişelerce parfüm, mümkün mü bu denli zayiat olması. Kutularca 10 sene önce üretimi durmuş yepyeni parfümler. Bir de normal alışveriş sitelerinde "refill' diye bir tabir peyda oldu son zamanlarda. "Tester" niyetine sanırım, kutusuz parfümler. Açıklama kısmına bakmazsanız kolayca yanılabilirsiniz. Piyasa giderek tuhaflaşıyor ama alan razı satan razı herhalde.

• Comme de Garçons-Luxe Patchouli. Reçineli, biberli, acılı, maskülen en sevdiğim Patcholi.

Yorum

İşleniyor...
                              X