Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Avon Black Suede

Yorum

• Pervane
      Pervane Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Nasıl bir parfüm?

• Erdem
      Erdem Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kısaca süet kokusu ama daha çok ıslanmışta tam kuruyamadan ayağınıza geçirmişsiniz ve nemlenmiş çorap kokusuna karışmış gibi kokuyor

• L'Occitane Mandarine & Immortelle

Ölmezotunu çok beğeniyorum, o yüzden ilgimi çekmişti. Şişe içinden aldığım hafif tatlımsı koku da oldukça güzel gelmişti. Sonra tende mandalinin hiç doğal hissedilmedigini, ölmezotunun bir hayli silik kaldığını fark ettim. Mandalin notasi sentetikligi hissettirdiğinde çok bayağı geliyor bana. Birçok mandalin aromalı kolonyaya da o yüzden burun kıvırırım. Burada da keyif vermedi. Yalnız bu nasıl bir edp formu anlamak güç. Silaj yok denecek kıvamda, 5 fıstan yoğun esintide bile verim alamadım. Kesinlikle olmasa da(ha iyi) olur bir işmiş.

Yorum

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      L'Occitane parfümlerinin genel sorunu. Yıllar önce kullandığım Akdeniz serisi Yasemin çok kuvvetliydi. Bir de Neroli Orchidee kumaşta iyi tutunuyordu. Onun dışında güzel ama uçup giden kokular olarak kaldı aklımda bu markanın parfümleri.

• Bugün Black Orchid kullandım. Havalar ısındıkça canım daha çok kullanmak istiyor. Son iki yaz çok sık kullandım. Sanırım bu yaz da öyle olacak. Üzerimden buram buram güçlü çiçek kokuları alıyorum ve bu çok hoşuma gidiyor.

Yorum

• Avon Segno
      Pek başarılı bulmadığım Dolce Gabbana The One benzeri

Yorum

• Bugün de bir arkadaşımla buluşmaya giderken Black Orchid sıktım. Arkadaşım, parfümün direkt yüzüme çarptı. Çok güzelmiş ve sana çok yakışmış dedi. Mutlu oldum☺️

Yorum

• Masque Milano Russian Tea.

Yorum

• Avon Indıvıdual Blue Casual

Yorum

• Tiziana Terenzi Orion.

Yorum

• Sabah için Monte Cristo Signature. Gayet güzel baharlık bir kokuymuş

Yorum

• Akşam içinse Mugler - Pure Malt. Uzun bir süreden sonra. Mugler DNA'sını özlemişim

Yorum

• Azzaro Pour Homme

Yorum

• eight bob nuit de megeve kullandım. Byredo bal d'afrique ile benzer. Fakat eight bob notalar tam oturmamış gibi bir düzensizlik karmaşık bir yapısı var pek begendigimi söyleyemem. Fakat byredo daha kullanışlı daha parlak ve canlı nota uyumu ve geçişler daha güzel.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dior homme intense

Yorum

• Ralph Lauren safari.

Yorum

• Brüt
                            Hani bazı kokular vardır keskin çizgiler ile ayrılmış,ya kadındır ya da erkek,arası olmaz.Bu da tam onlardan biri,adam gibi erkek kokusu

Yorum

İşleniyor...
                            X