Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• The Merchant of Venice Arabesque kullandım. Gerçekten mükemmel bir iş.

Yorum

• Jovoy Remember Me

Sıcak havalarda nasıl çekilmez bir iş oluyorsa soğukta da bir o kadar iyi açılıyor. Kakule bombası. Sonrası sıcak baharatlı vanilya yoğun bir harman. Belki bir şişe edinip ardışık günlerde kullanmak istemezsiniz ama şöyle bir 10 ml ile bir kış geçirilebilir. Galiba ilk denediğim dönemlerden epey sonra keyif almaya başladım. Yayılım ve kalıcılık gayet iyi.

Yorum

• Tiziano Terenzi- Ursa

Yorum

• O’Driu Peety kullandım. Üstüne daha fazla yorum yapmak istemiyorum. Bir de bulursanız kesinlikle almanızı öneririm. Çünkü birkaç mağaza ile konuştuğumda üretiminin durmuş olabileceğini söylediler ve tekrar ne zaman geleceği belirsiz şeklinde ekleme yaptılar. Bunun dışında Peety ve Pathetique’teki derinliği ne Angel/Censored serisinde (Italian ve Sea Angel güzel ama Peety ve Pathetique kadar etkilenmedim) ne de Now Smell This ile IL Vangelo Secondo Gay’de bulabildim. Bunlar hakkındaki yorumlarımı da zamanla ekleyeceğim.

Yorum

• Crush on me
            Performans efsane olmuş. Montale mancera kafasında tüm gün kendini hissettiren bir soğuk havalara yakışacak bir parfüm. Kullanan kişiyi tüm gün yorabilir fakat dışardan ara ara kokuyu alanlar keyif alır.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
              The Merchant of Venice Arabesque kullandım. Gerçekten mükemmel bir iş.
              Kendi sınıfının en iyilerinden genel beğenisi yüksek

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Verdure Secret Jungle

Yorum

• mfk lumiere noire,güzel kokan ama kokmayan bir parfüm

Yorum

• MFK - Grand Soir, tam bu havaların bu zamanların kokusu

Yorum

• FM monsieur

Yorum

• Serge lutens sidi bel abbes kullandım, serin havalarda tütün esaslı kokular iyi gidiyor.

Yorum

• DHİ

Yorum

• İlk defa bu kadar çok kişiden iltifat aldım sanırım, lancome a la folie kullandım, bana poison çağrışımları veren müthiş bir koku. Black Cuma’da yedekliyorum 😂

Yorum

• Versace Dylan Blue

Yorum

• Chanel bleu de chanel parfum kullandım. Serinin ağır abisi tabir caizse.

Yorum

İşleniyor...
                                X