Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Armani He/IL/Lui 2020

Beymen'den kör alış yapmıştım. 1998 deki çıkan Armani nerede geçen sene çıkan Armani He nerede. Parfümörler bile aynı olmasına rağmen. 10 üzerinden 1 versem bile hayal kırıklığını anlatamam. 1 saat belki de daha kısa süren sabunsu bir yuzu kokusu. Pudrali sabynsu bir yuzu kokusu. Zaten bu parfüm de hiç tutmamış. YouTube da bile tek bir review göremezsiniz. Click image for larger version

Name:	20210407_171924.jpg
Views:	400
Size:	1.81 MB
ID:	198818

Yorum

• Nishane Hacivat + Molecule 01

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        İso-E destekli hacivat nasıl oluyor

• ufuk.mercan
        ufuk.mercan Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Nükleer

• Naomi Goodsir Nuit De Bakelite

Yorum

• Xerjoff Starlight
        Çok yüksek bir puan almış fragranticada ama bu puanı pek hakettigini düşünmüyorum. Belki biraz daha deneyip şans vermem lazım.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• MiN New York - Moon Dust

Yorum

• prada luna rosa carbon

Yorum

• Nikos Sculpture

Yorum

• PUREDISTANCE M
                Dün sıktım bekledim biraz yorum yapmaya çalısayım Bergamot ve limonlu bi açılış ama bu acılışta alttan bir tatlılık hissediyorum bu tatlılık limonlu sekerdeki mi ,ekşi jelibondaki tatlık mı desem öyle bir his verdi bana gayet güzel bir açılış bence çok sevdim biraz devam ettikten sonra deri kendisini alttan alttan belli ediyor iyice belirginlestiginde baharatlı bir deri kokusu geliyor burnuma biraz tarçın da alıyorum burdaki deri kilian royal leatherdaki gibi cok belirgin buram buram kokmuyor birde sıktığım kagıtta da net cicek kokusu geliyor ama tenimde kağıttaki kadar farkedilmiyor son halleride daha yumusak devam ediyor bunun harici lüks ve kaliteli parfüm
                KILIAN ROYAL LEATHER
                Dün sıktıklarımdan buda,açılış buram buram deri ama alttan hafif bi ciceksilikte var bu açılıstaki deri adp leather ,tuscan leather aklınıza getirebilir biraz gectikten sonra deri yumusuyor tam tarifini yapamıyorum ama deri sevmeyenler için bile parfümün bu kısmı daha genele uygun daha sevilir, alt notalarda oud ve deri var bu kısım çok bağırmıyor tene yakın gidiyor ama ve bu tenimde kalan kokusuda o kadar yumusak o kadar güzel ki, ikisininde performansı gayet iyi kokuları hala var ama Kilian Pureditance Mden daha cok hissediliyor ,ikiside yaş ve soğuk hava isteyen parfümler ara ara denemeye devam ediyorum yaptıgım listeye giren olur mu diye ikisinide ekledim kendi çapımda yazmaya çalıştım

Yorum

• Altuğ hocadan aldığım Mon Guerlain şe’ettim bugün. 😊 Şimdi benim guerlain koleksiyonumda şişe olarak yer edinmeyecek hiçbir zaman öncelikle... Evet çok güzel bir koku, guerlain dna’sı da var fakat uysal ve baskın bir koku değil yani benim tarzım değil ama dediğim gibi hassas, duygusal bayanların hoşuna gidecektir bence angelina jolie çok iyi bir seçim olmuş parfüm karakterine uyan...
                  Lveb ile karşılaştırmaları anlayabiliyorum lakin lveb çok daha şekerli ve mon guerlaini tercih ederim şahsen ki ben lveb’de sevmem... İş bu bahar aylarına yakışan bir koku olacaktır tercih edecekler için fazlasıyla unisex olduğunu belirtmeliyim...

Yorum

• Masque Montecristo. Kullanılmış oyun kartlarından esinlendik diyor marka ve bu hissiyatı geçirmeyi başarıyor. Kimyonsu baharatlarla birlikte kendini sürekli gösteren bir hayvansallık var. Tütün ve romu da koklamak mümkün. Son kısımlarda odunsuluk artıyor ama yine de hayvansallık oralarda bir yerde sizi selamlıyor. Performansı pek iyi olmasa da bu modern masküleni kullanmak çok keyifli.

Yorum

• marc antoine barrois b683

Yorum

• Armanı prive eau de jade kullandım. Çok doğal ve rafine kokan bir bergamut ( üst kalite Calabria bergamotuymuş. )ve Neroli ikilisiyle oldukça ferah bir açılış yapıyor. Akabinde bu ikiliye kara biber ve vanilya katılarak kokuyu hem hafif baharatlı ve hafif tatlı hale getiriyor hem de kokuya bir derinlik katıyorlar. Yayılımına gelirsek bir xerjoff mephisto gibi ben buradayım diye bağıran bir koku değil, ama bazı turunç merkezli kokular gibi koklamak için burnunuzu bileginize yapıştırmanıza da gerek yok, her ikisinin ortasında kullanıcısına varlığını yumuşak bir şekilde hissettiriyor. Kalıcılığı ise çoğu turunç merkezli parfümlerin aksine gayet iyi bence. Özetle gayet ferah kokan bir ilkbahar yaz parfümü seçeneği olarak değerlendirilebilir.
                        Son Düzenleme orangeverte; 08-04-21, 14:10. Tarafından yapıldı.

Yorum

• CREED.. VIRGIN ISLAND WATER

Yazlik kislik kiyafetlerin yer degistirilmesi gibi kislik parfumlerimi kaldirip yazliklari cikardim ve Viw kullandim bugun... ozledigimi ve ne kadar sevdigimi hissettim... Cok guzelsin sen...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Roja - Danger Cologne, açılışı çok keyifli ama kısa sürmesi üzücü

Yorum

• Frederic Malle - French Lover

Yorum

İşleniyor...
                              X