Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane HACIVAT

sevmeyende var ama ben seviyorum özellikle en sevdiğim kısım iyice oturduktan sonra gelen meşe yosunu kokusu birde aventusa benzeyen kısmı açılışı onun dışında performansta baya iyi bahara yaza da gayet uygun her kullandığımda da güzel yorumlar alıyorum

Yorum

• PERRIS MC ..SANTAL DU PASIFIQUE

Dekanttan deneyip siseli aldiklarimdan.. daha once yorumladigim icin tekrar etmeyeyim... Ama cok seviyorum bu kokuyu... Yogun sandal degil... digrusal bir sandal kokusu da degil... cok guzel...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: samettemiz34 View Post
        Nishane HACIVAT

sevmeyende var ama ben seviyorum özellikle en sevdiğim kısım iyice oturduktan sonra gelen meşe yosunu kokusu birde aventusa benzeyen kısmı açılışı onun dışında performansta baya iyi bahara yaza da gayet uygun her kullandığımda da güzel yorumlar alıyorum
        Ben koku yorumlari yapılırken..." ben hoslanmiyorum ama seveni illaki vardir " derim..." igrenc.... nasil kuljaniyorlar... zevksizlik vs" denip kokuyu degilde kullaniciyi elestirenleri hos karsilamiyorum... Ve bu asagilayici seyleri yazılarında kullananlari komplexli buluyorum... bir koku beni etkilemeyebilir hatta midemi bulandiriyor da olabilir... ama bu karsindakinin zevksiz oldugunu gostermez... Sen kullan canim.. sık sık cik... zevk senin keyif senin 👍

Yorum

• Jovan Black Musk

Yorum

• Bond no 9 - Bleecker Street

Yorum

• Montecristo Deleggend Signature, terre d'hermes esinlenmesi belli ki ama terreden daha çok beğendim parlak bir parfüm performansıda oldukça iyi

Yorum

• YSL - Body Kouros (2013). 🙂

Yorum

• MFK - APOM Homme

Yorum

• PDM - Carlisle. 🙂

Yorum

• Madigan Fresh

Yorum

• Nishane Hacıvat

Yorum

• Encre Noire Sport kullandım. Limon ekşiliği ile vetiverin o ekşi otsu odunsuluğu hakim olan başarılı bir parfüm.

Yorum

• Ormonde Jayne Man

Yine yeşil yemyeşil bir parfüm. Hem ferah hissiyatı ile parlak tonları ile bahar aylarına en çok yakışan niche parfümlerden biri. Luca baba boşu boşuna vermemiş 5 puanını.

Yorum

• Eight bob Nuit de Megeve. Her kullandığımda hermes vetiver Tonka'ya benzettiğim bir kompozisyon.

Yorum

• VAN CLEEF&ARPELS... AMBRE IMPERIAL

Van Cleef kokularini genelde sevdim ben... Bois Dore ye bayiliyorum mesela... bu da guzel...Hafif eksimsi hafif tatlimsi amber yorumu... Agir degil.. bence hos

Yorum

İşleniyor...
                                X