Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• David jourguin cuir mandarin

Yorum

• Gucci Intense Oud

Yorum

• Mdci Chypre Palatin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• memo african leather.benim için parfüm dünyasının en iyi oyuncularından biri. şu an için pek değeri bilinmiyor ama 4-5 sene sonra en iyi parfümler arasına gireceğini düşünüyorum

Yorum

• Tauer Lddm
            Tarzını sevenler için harika bir parfüm . Top Listede her zaman üst sıralarda olur.

Yorum

• kilian incense oud..en sevdiğim gizemli ud..bu parfümden gayrı bütün ud lara mesafeliyim artık

Yorum

• Hermes 24 Faubourg EDT

Yorum

• Acunun Şeymayı boşadığı acımasız dünyada bir nebze mutlu olmak için yunan tanrılarının isimlerine benzeyen ZİZAN ile kendimi avutuyorum ( 5 Fıs )

Bugün helikopter kazasında kaybetmiş olduğunuz şehitlerimizede Allahtan rahmet ailelerine sabır diliyorum

Yorum

• Fort & Manle Amber Absolutely. Amber kullanımı en sevdiğim tarzda yapılmış. Eriğin parfüme verdiği meyvemsi tatlılık Plum Japonaisteki kullanıma oldukça yakın. Mür, laden reçinesi ve gülün verdiği derinlik ve denge oldukça başarılı. Parfüm tarz olarak Ambre Mediterranea ile yakın ilişkili olsa da tercihim Ambre Mediterranea dan yana olur.

Yorum

• protectedsugar
                      protectedsugar Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Fatih Sultan Mehmet diye bir parfümleri de varmış..ilginç.

• Gündüz Chanel Coco EDP (Güncel versiyon)
                    Reformülasyon öncesi halini kullanan biri olarak çok endişe ediyordum güncel hali için ancak kokrtuğum başıma gelmedi diyebilirim.
                    Gece Gucci Guilty Absolute Homme
                    Tam bir mod parfümü.
                    Zor yapısı ile nasıl dinlendirici ve uyku parfümü olarak seçebiliyorum şaşırıyorum ama elim sürekli ona gidiyor yatağa geçmeden önce.

Yorum

• Prada Amber Pour Homme (Prada Men); çok başarılı. Sabunsu bir yapısı var. Mür ve safran en belirgin notaları. Sanırım beyaz misk de var ve biraz sabunsu hissiyata sahip. Tek kusuru performansı. Ancak koku güzelliği çok çok iyi.

Yorum

• protectedsugar
                        protectedsugar Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        ..dünyanın en güzel sabunu :-)..ben de bir ara kullanmıştım; hatta yazın; ama hiç değişmiyor :-) Bir de yanlış hatırlamıyorsam aslında içinde amber yok; ama içindeki kokuların toplamı "amber" kokusuna benzetilmiş.

• Azzura
                        Azzura Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Evet amber yok enteresan şekilde oryantel notaların bir araya gelip böyle bir hissiyata kavuşması da çok büyük başarı amber hissiyatı bana çok gelmedi

• Dior feve delicius. Ne az ne cok. Tam bir gurme. 10/10

6055P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hundred silent ways ve Hacivat Nishane- Dün youtube'da izlediğim bir videoda Nishane sahiplerinden Murat Bey'in bu iki parfümü katmanlayarak kullandığını ögrendim. Parfüm yorumcusu bu potpuriyi çok beğenmiş. Benim neyim eksik deyip ben de harmanladım. Fena olmadı, beğendim ben.

Yorum

• O.J. Ta'if

Yorum

• Ormonde Jayne - Ambre Royal

Yorum

• kuzukardes
                              kuzukardes Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Oooo Hocam bu aralar sizi Ormonde killer görüyorum :-)

• Azzura
                              Azzura Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Bilmem nedendir elim onlara gidiyor
                          İşleniyor...
                          X