Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ekim 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ysl La Nuit L homme

Yorum

• Areej Le Dore Russian Oud

Yorum

• Azzaro Now for men.

Yorum

• Amouage beach hut (Sarışın) ile birlikteyim nefisssss
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• bugün günlerden aventus

Yorum

• Acqua Di Parma - Magnolia Nobile

Limonun, bergamutun, citronun havada uçuştuğu, bu yüzden manolyanın kendini zar zor gösterebildiği bir güzellik..
              Koku içeriği öyle kaliteli ki, sanki bir limon ağacından limon çiçeği koparmışsınız kokluyormuşsunuz hissiyatı, taptaze bir lime'dan içeceğinize koymak için bir dilim kestiğinizde hissettiğiniz koku ne ise, kokuda o var.. Ferahlık, tazelenmişlik hissi. Manolyacık kendini ara sıra gösteriyor, o da nefis ama bence bu parfümün adı Citrus Nobile olmalıydı :-))

Yorum

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Dün epey bir Magnolia Nobile ile Iris Nobile'lerin yorumlarını okudum. Bugün de siz, güzel denk geldi
                Bir şey sormak istiyorum, Arap Fulü diye bir çiçek var, bilir misiniz? Minik minik beyaz güllerden oluşan yumruk büyüklüğünde bir çiçek topu. Ona yakın bir koku arıyorum. Limonlu-mentollü diyebileceğim, manolya/gardenya gibi bir kokusu var. Benzeyebileceğini düşündüğünüz parfümleri duymak isterim...
                Çiçeğin görseli için link: https://www.plantes-tropicales.com/a...-fragrans.html

• Minty
                Minty Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Bu çiçeği hiç koklamadım maalesef :-( cok güzel kokuyor olmalı! Ama eğer limonsu notalar ile, manolya/gardenya kombinasyonu tarzında bir koku arıyorsanız Magnolia Nobile sizi mutlu edebilir.. :-)

• Acqua Di Gio Profumo.

Yorum

• DouglasCst
                DouglasCst Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Acqua di gio dan farkı nedir hocam?

• Eldo - Je suis un homme

Yorum

• Timbuktu

Yorum

• Roja Elysium

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• un jurdin sur le toit

Yorum

• Herod hocamın hediyesi Boucheron Jaipur Homme kullandım. 80'lerden sonra 90'ların sonunda çıkmış modern aromatik fujer. Zamanında çok canlar yakmıştır bence
                      estefanyen

Yorum

• Herod
                        Herod Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        güzel günlerde kullan kardeşim sana yakışacağına eminim

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Tekrar teşekkür ediyorum

• Annick Goutal - Eau d'Hadrien

Yazlık koku nasıl olurmuş sorusunun cevabı. Tertemiz, doğal, ferahlatıcı... Benzeri olan Acqua Viva'da limon daha ön planda; canlı ve enerjik, burada ise limon daha olgun ve sahneyi diğer turunçgillerin yanı sıra çok net hissedilen selvi ile paylaşıyor. İki kokuyu defalarca karşılaştırdım; koku benzerliği ve güzelliği olarak birbirlerine yakın olsalar da performans olarak Acqua Viva açık ara önde. Bunun nedeni A. Viva'nın çok güçlü olması değil, maalesef Eau d'Hadrien'in çok zayıf kalması... Yoksa şişe şişe alınacak kokulardan.

Yorum

• O.S.- ombre indigo,
                        Kokladığım en ilginç deri parfümü. İlk kokladığınızda koku hafızanız hata veriyor ne olduğunu çözemiyorsunuz; hala çözemedim.

Yorum

• Jacques Fath - Vers Le Sud. Yazın elim ferah bir şeyler kullanmak istediğimde buna gidiyor. Normalde dekant kullanmayı sevmem ama bu koku gerçekten kendini kullandırıyor Performans ise 12 saat+ farkedilirlik de harika.

Yorum

İşleniyor...
                          X