Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Montobacco intensivo

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	155.2 KB
ID:	66521

Yorum

• Ramos - Al Misk. Keskin ve ferah başlayıp kremsi misk ve odun ekseninde ilerliyor. Performansı ortalama.

Yorum

• Dior homme edt& baccarat Rouge extrait
          güneşli günler hep bizimle olsun...
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• MDCI Invasion Barbare. Hem modern hemde eskilerden izler taşıyan bir parfüm nasıl olur sorusuna cevap olarak yaratılmış bir parfüm. Özellikle bahardan izler taşıyan şu günlerde kullanmak çok büyük bir haz veriyor. Lavanta ve vanilyanın işleyişi eskilere gönderme yaparken kakule ve zencefil gibi notalar o eski örtüyü kaldırıp parfümü ferah bir modern havaya getiriyor.Geçen yıl almış olduğum parfüm daha önceki denemelerimde bu kadar performanslı olmazken, sanırım bu son zamanlarda bahsettiğimiz demlenme olayı ile bir hayli performanslı hale gelmiş. Mevsiminde doya doya sıkılmadan kullanılacak bir parfüm.

Yorum

• Chanel Bleu edp

Yorum

• Cedrat boise

Yorum

• Opus V ile günün diğer yarısı daha keyifli geçiyor
                  estefanyen

Yorum

• Ajmal 1001 nights edp..Hayvansal misk ve çiçeksi notaların odunsularla harmanlandığı zor koku.

Yorum

• HdP - 1740 akşam gezmesi için tercihim oldu. Açılışı hariç orta ve dip notaları seviyorum.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	A77FD8BB-D1C7-4E8B-B99F-60555E9F756B.jpeg
Views:	153
Size:	3.04 MB
ID:	66556 🌸 Juliette Has a Gun - Miss Charming ve Gucci - Bloom 🌸

Miss Charming, uçuş uçuş romantizm kokan güller ve lezzetli orman meyveleriyle sevilmemesi imkansız bir parfüm.. Gucci Bloom ise beyaz çiçekler şöleni, tertemiz sümbülteber, zambak ve akşam hanımelisi başınıza beyaz çiçeklerden taç yapmışsınız gibi zarif, doğal ancak elegan bir aura oluşturuyor.. Bahar ne de güzel geliyor, değil mi? 🌸
                        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Herod View Post
                          Dior homme edt& baccarat Rouge extrait
                          güneşli günler hep bizimle olsun...
                          Baccarat ı biraz yorumlar mısın?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Azzura View Post
                            HdP - 1740 akşam gezmesi için tercihim oldu. Açılışı hariç orta ve dip notaları seviyorum.
                            Ben çok ağır buluyorum. Bir türlü ısınamadım 1740 a.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                              MDCI Invasion Barbare. Hem modern hemde eskilerden izler taşıyan bir parfüm nasıl olur sorusuna cevap olarak yaratılmış bir parfüm. Özellikle bahardan izler taşıyan şu günlerde kullanmak çok büyük bir haz veriyor. Lavanta ve vanilyanın işleyişi eskilere gönderme yaparken kakule ve zencefil gibi notalar o eski örtüyü kaldırıp parfümü ferah bir modern havaya getiriyor.Geçen yıl almış olduğum parfüm daha önceki denemelerimde bu kadar performanslı olmazken, sanırım bu son zamanlarda bahsettiğimiz demlenme olayı ile bir hayli performanslı hale gelmiş. Mevsiminde doya doya sıkılmadan kullanılacak bir parfüm.
                              Normalde lavantayla fazla aram yok. Ama IB de farklı bir çekicilik var bahsettiğin gibi. Kullandığında özellikle ofis ortamında çok hoş oluyor. Yıllanma olayı bahsettiğin gibi kesinle iyi ye götürüyor parfümü.

Yorum

• HDP 1828 gündüz için. Bahara hazırlık kokusu. Julies Verne atıf yaptığından mı bilmiyorum bir gezi hissi oluşturuyor bende. 120 ml seçeneğiyle bahar için güzel bir alternatif ben yedekledim şişeyi

Yorum

İşleniyor...
                                X