Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Creed Viking spliti (Ödeme Toplama Ve Kargolama)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Altuğ hocam ödeme işlemi tamam, gerekli veriler mail adresinize gönderildi, kolay gelsin

Yorum

Altuğ hocam ödeme ve mail işlemi yapıldı.Muhip bey'e ve size emekleriniz için tesekkür ederim.

Yorum

Ödeme yapıldı. Az önce de e-posta gönderildi. Teşekkürler Altuğ Bey...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ismail yanık
          Hocam muhip bey benim sözlerimden alıntı yaptığı için bir nevi bana cevap verdiğini düşünerek tekrar yazma gereği hissettim. Muhip beyden bende birkaç defa alışveriş yaptım. Kendisi buradaki açıklaması ile sanki forumda köklü bir üye ve parfum paylaşımına çok öne veren bir tablo çizmiş benim gibi birçok kişi bilirki muhip bey bu işi ticari olarak yapıyor yani bu iş onun mesleği hani biradaki insanlara bir lütuf değil bu. Asıl buradaki insanlar muhip beye yardımcı oluyor ürünlerini alarak. Dışarıda kullanmak amaclı 500 ml flacon şişe alacak tekil sahis ben tahmin etmiyorum olsun. Illaki bu platformlar size yardimci oluyor. Dediğim gibi ben splite girmemiştim ama bu denli muamma olan splitte olsaydım da çıkardım. Bana cevap yazmanıza gerek yok muhip bey siz bize değil biz size iyilik ediyoruz ürün alarak.
          Ustadim diger forumdan bende sipliti aldim Muhibi yillardir tanirim daha bir kez olsun ticari kaygilari yuzunden kimseyi magdur etmemistir kaldi ki 8 tl lik sipliti 7 tl ye cekmis, burada ki insanlarin isine geldigi icin Muhib beyden aliyor zira siz katilmadiginiz bir siplit icin neden bu kadar kotuler sekilde mesajlar yaziyorsunuz bendeniz onu anlayamadim. Ayrica siz bize degil biz size iyilik ediyoruz derken de lutfen kendi adinİza konusun siz beni temsil etmiyorsunuz cunku. Ben ve benim gibi dusunen arkadaslarim bu sekilde bir karalamanin bugun Muhib beye yarin Bulent bey e obur gun Sinan bey e yapilmasini dogru bulmuyoruz.. siz gidip harvey den alabilirsiniz ama ben ve ben gibi arkadaslar sevgili Altug hocamin, Cuneyt hocamin ve diger emek verip bizler icin siplit acmak icin ugrasip bu degerli arkadaslardan piyasada bulamayacagimiz rakamlara alip bize ulastirdigi icin minnettariz. Tesekkur ederim anlayisiniz icin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Bu arada biz daha Viking koklamadan; Araplar çıkarmış klonunu; youtube'da beğenenler var:
            Click image for larger version  Name:	Dua_fragrances.PNG Views:	2 Size:	198.7 KB ID:	51683
            Ekli Dosyalar
            Son Düzenleme protectedsugar; 08-11-17, 15:11. Tarafından yapıldı.

Yorum

Arkadaşlar lütfen konuyu daha fazla uzatmayalım herkes kendine göre haklı. Kimseye sen haksızsın diyemem. Ama artık konu daha fazla uzamasın şu splitteki ürün herkesin eline ulaşsın bir an önce kapatayım. İlk defa bir splitten hiç bir zevk almıyorum ki yapılan split Creed Viking spliti. Tekrar ediyorum lütfen konuyu uzatmayın karşılıklı tartışmaya girerse mesajlarınızı silmek durumunda kalacağım.

Yorum

muhip bey üstüne düşeni yapmış,splitin gerçekleşmesine sevindim.merakla ve heycanla bekliyorum.

Yorum

Ödeme yapıldı mail atıldı👍

Yorum

Altuğ hocam;ödemeyi yaptım,mail gönderdim.Teşekkür ederim.

Yorum

Altug bey konu pek sessiz, odemeler bitti mi ? Dagitima ne zaman gecilir ? Ne durumda split simdilik ?
                      İlk benim soruyor olmam da sanki birsey kacirmisim hissi yaratiyor bende 🤔,iyi aksamlar .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Dgkndrmn View Post
                        Altug bey konu pek sessiz, odemeler bitti mi ? Dagitima ne zaman gecilir ? Ne durumda split simdilik ?
                        İlk benim soruyor olmam da sanki birsey kacirmisim hissi yaratiyor bende 🤔,iyi aksamlar .

kokuyorum forumu ile ortaklaşa bir split olacak,bölüştürmeyi muhip bey kendi yapacakmış.Sanırım bu nedenle gecikme oldu.Bugün yarın haber gelir diye bekliyorum bende

Yorum

• protectedsugar
                          protectedsugar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bölüştürüp dağıtımı Altuğ Hocam değil de Nokta kozmetikten Muhip Bey gerçekleştirecek zaten. Ben de ödeme yaptım...bekliyoruz bakalım :-)

kokuyorum.net üyeleri parfümlerini almış. bizden alan kimse varmı acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fsater View Post
                          kokuyorum.net üyeleri parfümlerini almış. bizden alan kimse varmı acaba?
                          Bizim split biraz karışık olduğundan son anda fikir değiştirip dağıtımı ben yapmaya karar verdim. Bize kalan kısmını ben talep ettim muhtemelen bugün elimde olacak.

Yorum

Yorum

Parfüm elime ulaştı yarın hepsini kargoluyorum arkadaşlar.

Yorum

İşleniyor...
                              X