Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Creed Viking spliti (Ödeme Toplama Ve Kargolama)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Engin hoşgörünüz için teşekkür ederim Altuğ Bey.

Yorum

Muhip beyin yazdığını aynen aşağıya kopyalıyorum

Arkadaşlar tekrar merhaba,

Öncelikle şunu söylemeliyim; sadece Türkiye’de değil tüm dünyada merak edilen bu kokuyu en erken şekilde sizlere ulaştırmak için çok çok yoğun bir çaba sarfettiğimi bilmenizi isterim.

Koku ilk olarak Amerika’da yüksek fiyatlara 50ml ve 100ml olarak satışa sunuldu; bunları temin etmek bana pek mantıklı gelmiyordu. Daha sonra İngiltere Creed Butik’te 50ml, 100ml ve 250ml olarak ön satışa sunulduğu bilgisini aldım. Bunu duyar duymaz, hem kendim kullanmak ve hem de mağazaya gelen müşterilere denetmek için 250ml Viking talebi oluşturdum. Daha sonra forumdan, “biz bunu splite açalım, herkes denesin” şeklinde talepler gelince, herhangi bir kar amacı gütmeden ve herkesin denemesi adına ml sınırı koyarak splite açılmasını kabul ettim. Daha sonra 1 tane daha sipariş oluşturup sizin forumda da aynı şekilde açmaya karar verdik.

250ml olarak ön siparişe açılan parfümlerin geçikmesi; daha sonra öğrendiğimiz İngiltere Butiğin Avrupa ülkelerine kargo yapmaması ve aracı kurumlardaki programın değişmesinden dolayı
      Normalde Ocak ayında bana gelecek olan siparişi ekstra ayarlamalarla kasımın ilk haftasına yetiştirebildim. Ve sınırlı olarak herkesin denemesi için dağıtımı yapılacak bu parfümde asla kar gütme amacı yoktur ve bu paylaşımdan zaten extra fedakarlıklar yapıp kar etmiyoruz daha doğrusu bundan gelecek kârın hesabını yapacak bir firma olmadığımızı bilmenizi isterim.

Siz değerli üyelerimizi daha fazla bekletmemek adına bazı fedakarlıklar yaptım,
      Bu fedakarlığın yanlış anlaşılmasını istemem. Size göre oluşan bu mağduriyeti gidermek adına 8 lira haliyle bile kârsız olan Creed Viking‘i sizler için 7 liraya çekme kararı almış bulunmaktayız. Tüm kargolar da firmamız tarafından yüksek oranda indirim kullanılarak gönderilecektir.
      Nokta Cosmetics adına kazançtan ziyade sizlere ilkleri yaşatmak ve sizlere yardımcı olmak bizim öncelikli görevimizdir.

Herkese iyi günler dilerim Click image for larger version  Name:	9C34C4B1-5A99-4F9C-8963-AD0D5688FFA4.png Views:	1 Size:	96.3 KB ID:	51396
      Click image for larger version  Name:	655E5D1A-B06F-4FCA-BDB4-3E411F9FA691.png Views:	1 Size:	103.3 KB ID:	51397
      Click image for larger version  Name:	F3C578B2-1EDF-4DA5-A986-CE07F43B4CB4.png Views:	1 Size:	100.1 KB ID:	51398
      Son Düzenleme matrai; 06-11-17, 20:53. Tarafından yapıldı.

Yorum

Viking gemisinden atlayan arkadaşların ben yerine geçebilirim; çoktan beri Creed'e para vermemiştin ne de olsa...

Yorum

Altuğ bey, yer açılırsa bende dahil olmak isterim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ekledim hocam senide listeye

Splite dahil olmadım ama Altuğ Bey ve Muhip Beye teşekkür ederim. Maksat üzüm yemek olmalı bağcıyı dövmek değil bunu hatırlamak gerekir diye düşünüyorum

Yorum

İyi niyetini yakinen bildiğim ve zahmetle kokuyu bize ulaştırmaya çalışan Muhip bey'e ve sana tesekkür ediyorum Altuğ hocam.

Yorum

Ödeme toplama aşamasına geçtim arkadaşlar.

Yorum

ödeme yapıldı mail atıldı.

Yorum

Ödeme yapıldı ve mail atıldı hocam...

Yorum

Ödeme yapıldı e-posta gönderildi çok teşekkürler
                    estefanyen

Yorum

splitin yapılması güzel oldu,altuğ bey mail attım, geri dönüş sağlarsanız sevinirim

Yorum

Eğer splitten çıkmak isteyenler olursa beni yazabilirsin Altuğ hocam.

Yorum

Altuğ Bey, ödeme yapıldı, e-posta gönderildi. Sizin ve Muhsin Bey'in emeklerine sağlık teşekkürler.

Yorum

Altuğ Hocam ödeme yapıldı. Mail gönderildi, teşekkürler.

Yorum

Ödeme yapılmıştır. Emeği geçen Altuğ bey' e ve bizlere bu kokuyu herkesten önce deneme imkanı verip, fiyatı aşağı çekerek güzel bir jest yapan Muhip Bey' e çok teşekkür ederim. Heyecanla gelmesini bekliyoruz artık, umarım beklentilerimizinde üzerinde bir parfümdür.

Yorum

İşleniyor...
                            X