Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu
    Bileklere bir ml scent of peace kullandım. Boyunda Jeke ile yin- yang gibi oldular. Pimi çekilmiş bomba gibiyim.
    Scent of peacelerı kıyaslayabıldınmı?
    Soracaklarım.bırıktı

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai
      Akşam için tercihim Memo African leather. Taze baharatların LDDM ye selam gönderdiği freshlik hissi ile Terre D Hermese yelken açan kaliteli bir parfüm. Tek eksiği Leather bunun neresinde
      Cok guzel tespıtler

Yorum

• *Fougère Nobile
        *Versilia Vintage - Boisé
        Ikısını de bugun denedım, anlayamadım daha, guzeller ama henuz carpmadılar benı. Bakalım denemelere devam

Yorum

• Chanel Allure Blanche Edition

Yorum

• Fahrenheit parfum.muhteşem bir koku....

Yorum

• harunozkan89
              harunozkan89 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              su parfumu bi deneyemedım, klasik fahrenaytla kıyaslarsak nasıl hocam koku tarzı

• Sahin
              Sahin Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Şöyle ki klasik fahri deki gibi lavantayla sert bir açılışı var,sonra kademeli olarak vanilya devreye giriyor.özellikle dip notalarının vanilya baskın.bezdirici bir tatlılığı yok.performansı çok iyi.istersen gönderebilirim bir miktar

• Shalimar edt kullandım.Şu ara hep Shalimar sıkmak istiyorum.Diğer parfümler aynı keyfi vermiyor....

Yorum

• Bu sabah Histoires Fidelis ile açılış yaptım etrafa çok güzel sinyaller veriyordu tabi ki sinyali verdiren giydiğim kadife ceketti, kullanılan kıyafet parfümün dağılımını etkiliyor bana göre. öğleye kadar buram buram hissettim kokuyu. Akşam dönüşümde ise T. Terenzi Draco kullandım çok hoşuma gitmedi açıkçası tatlı böyle aromatik çiçekli böcekli bir koku, beni bozuyor böyle kokular. 30 yaş üzeri Erkek arkadaşlarıma uzak durun derim, ama zevk meselesi ..!?

Yorum

• Herkese selamlar, merhabalar.

Durağan geçen bir hafta ve artık güzel günlere göz kırpan hava şartları neticesinde Hermes parfümlerinin en iyi performans verdiği anlar geldi diye düşünüyorum. Ve bu yüzden ben de baştan aşağı Hermes klasikleri ve özel serilerini elden geçiriyorum ve bu noktada Bel Ami'nin vetiver versiyonunun hakkını teslim etmem gerekir. Alışılagelmiş Hermes veya parfümörü Jean-Claude Ellena'nın imzası olan turunçgiller, baharatlar ve yumuşak ağaçsı nüansların klasik Bel Ami ile birleştirilmiş hali gibi. Derby, Azzaro, Bel Ami, Or Black ve diğer baharatlı, odunsu ve hayvansal notaların kullanıldığı derili ağır topların ağırlığını kaybetmeden kremsi bir kimlikle modernize edilmiş hali Bel Ami Vetiver. Yumuşak ve rahatsız etmeyen bir yayılımı olmasına rağmen tüm gün kendisini duyumsayabilmek ve parfümden anlayan insanlardan övgü almak hoşuma gidiyor

Yorum

• Imaginary Authors - Cape Heartache

Yorum

• Lagerfeld
                    Lagerfeld Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Slow Explosions ile birlikte çok çok merak ettiğim bi' koku. Senin izlenimlerini öğrenebilir miyim Sercan Hocam?
                    Son Düzenleme Lagerfeld; 01-04-17, 14:03. Tarafından yapıldı.

• connoisseur
                    connoisseur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Benim gibi en ufak bir tatliktan bile hoslanmayan biri icin yillardir suregelen harika bir kesif. Odunsu notalardan ve aromatik yabani otlardan olusan ambiyansta muthis dogal bir cilegin her zaman hakim oldugu bir surecte ilerliyor. Cam agaci ve vanilya hafiften kendini hissettirirken kalicilik ve silaj ortalamanin cok uzerinde; evet bunu benim gibi kaliciliktan hep sikayet eden biri soyluyor

• Lagerfeld
                    Lagerfeld Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Beyin sinyali verdikten sonra ne kalıcılık ne silaj kalıyor ortada. Bilirim o duyguyu.
                    Teşekkür ederim, Slow Exp. ile birlikte listemdeler.

• Amouage Epic - Extrait de Parfum

Yorum

• murrjm
                    murrjm Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bana gönderdiğin bile hala bitmedi. Efsane koku / performans :kalp :kalp :kalp

• Minty
                    Minty Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Benim 50 ml şişenin de bitmesi için sanırım 100 yaşına kadar yaşamam lazım :-))

• Profumum Roma Acqua Viva

Yorum

• Jovoy Private Label

Yorum

• Xerjoff Uden. Sıcak takımını çıkarıyorum sahaya🤓

Yorum

• Havalar müsaitken bugün ursanın dibine vurdum kokarca gibiyim

Yorum

• Kadir.tbk
                          Kadir.tbk Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Abim sen işini bilirsin :-)

• Pink Floyd
                          Pink Floyd Yorumladı
                          Yorumu düzenleme

• Günaydın Degerli arkadaşlar bugün vintage kouros . Şişe bitti 3 sene oldu 50 ml lik şişede kokuyorumdan almıştım.Çok üzüldüm ama yapıcak bişey yok..

Yorum

İşleniyor...
                        X