Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İnvasion barbare; her zaman koleksiyonda olacak kokulardan benim için.

Yorum

• Arabian eagle no:1 ve vintage Joop Femme

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: efe
        İnvasion barbare; her zaman koleksiyonda olacak kokulardan benim için.
        Keısnlıkle o barbar halının altında super bı naıflıgı var
        Yalnz hocam bende performansı ıyı olmadı, sızde nasıl

Yorum

• New York Patchouli deneme sürüşü

Yorum

• Miss Dior Cherie EDT kullandım bugün.

Yorum

• Cupid no 11

Sent from my SAMSUNG-SM-G925A using Tapatalk

Yorum

• bu sene mevsimler yer değiştirdi sanki.baktım ki hava soğuk aldım coromandeli yanıma, ben ona baktım o da bana, kurtuluşun yok bugün seni sıkacağım dedim biraz acıdım tabi ki 3 fıs yetti de arttı bile. Bulunmaz elmaslardan kendisi. Sahibi olan herkes değerini iyi bilsin derim başka söze hacet yok

Yorum

• Öğlen saatlerinde Slumberhouse Ore kullandım ve o saatten beri üzerimden gelen kokuyu koklamaya doyamadım. Hatta ara ara kendimi yalayıp ısırasım geliyor

Yorum

• Dunhill Icon

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Prothera View Post
                      Cupid no 11

Sent from my SAMSUNG-SM-G925A using Tapatalk
                      Hocam Bu Cupid no 5-6-7 böyle devam ediyor nasıl kokular bunlar Fragranticada da bulamadım, hangi ülkenin bu parfüm?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post

Hocam Bu Cupid no 5-6-7 böyle devam ediyor nasıl kokular bunlar Fragranticada da bulamadım, hangi ülkenin bu parfüm?
                        Ragıp Hocam, Cupid 11 şu an üretilmiyor bildiğim kadarıyla. Sınırlı üretim olarak 2013'te üretilmiş. Üretim yeri Paris olarak görünüyor ama sanırım Dubai sermayeli bir parfüm evi. Sizin de belirttiğiniz gibi maalesef parfümler hakkında fazlaca bilgi bulunmuyor. Ben de kör alış yapmak durumunda kaldım. No 10 (turunçgil, aromatik), No 11 (odunsu) ve No 12 (çiçeksi, oryantal). Bunlar arasından performans olarak en iyi olacağını düşündüğüm No 11'i seçtim. Oldukça kompleks bir koku ve kaliteli bir koku. Pek rafine değil. Sağlıklı bilgi verebilmem için birkaç kez daha denemem lazım. İlk izlenimlerim şöyle: Açılış biraz sizden edindiğim Memoir ve Opus VII karışımı gibi ama tatlılık unsuru hiç yok ve davana ağırlığında yeşil notalarla gidiyor. Sonra ortaya bir deri notası çıkıyor ve son zamana kadar da gitmiyor. Açılışı sevdim ancak orta ve özellikle son bölümü pek sevemedim. Ekstra bir farkedilirlik veya projeksiyonu yok. Fiyatı da oldukça yüksek, o nedenle No. 10 ve 12'yi test etmek ister miyim bilmiyorum

Yorum

• Peety. Muhteşem.

Yorum

• Leto
                            Leto Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Tavsiye edilen eklemeyi yaptiniz mi?

• LIDGE Eski şişe ve 2 fıs da TF Noir edp
                          Çok özlemişim. Açılıştaki turunç patlaması geçince efsane olacaklar bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Ormonde Jayne - Ormonde Man

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Prothera View Post

Ragıp Hocam, Cupid 11 şu an üretilmiyor bildiğim kadarıyla. Sınırlı üretim olarak 2013'te üretilmiş. Üretim yeri Paris olarak görünüyor ama sanırım Dubai sermayeli bir parfüm evi. Sizin de belirttiğiniz gibi maalesef parfümler hakkında fazlaca bilgi bulunmuyor. Ben de kör alış yapmak durumunda kaldım. No 10 (turunçgil, aromatik), No 11 (odunsu) ve No 12 (çiçeksi, oryantal). Bunlar arasından performans olarak en iyi olacağını düşündüğüm No 11'i seçtim. Oldukça kompleks bir koku ve kaliteli bir koku. Pek rafine değil. Sağlıklı bilgi verebilmem için birkaç kez daha denemem lazım. İlk izlenimlerim şöyle: Açılış biraz sizden edindiğim Memoir ve Opus VII karışımı gibi ama tatlılık unsuru hiç yok ve davana ağırlığında yeşil notalarla gidiyor. Sonra ortaya bir deri notası çıkıyor ve son zamana kadar da gitmiyor. Açılışı sevdim ancak orta ve özellikle son bölümü pek sevemedim. Ekstra bir farkedilirlik veya projeksiyonu yok. Fiyatı da oldukça yüksek, o nedenle No. 10 ve 12'yi test etmek ister miyim bilmiyorum

Eyvallah hocam teşekkürler bilgilendirmeniz için. Cupid in Benzer kokular N11 var ne zamandır görüyorum ama hiç bir bilgi olmadığı için uzak duruyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X