Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bu sabah Hohang Club, akşam dönüşü Rien Intense kullandım bu kokuyu çok beğendim benim istediğim tarzda, ben Comme des Garçons 2 EDP ye benzettim ama yanılıyor muyum?
    Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 10-04-17, 23:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

• murrjm
      murrjm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rien Intense denemek lazım o halde

• Bugün Divine L'Homme Sage kullandım... Kuru bir tütsü ve meşe yosunlu bir odunsuluğun eşlik ettiği safranla kakule açılışı domine ederken alttan kendini hissettiren keskince meyvemsilik, dozunda bir tatlılık, ince bir ekşimtırak ferahlık ve ışıltı katıyor. Açılış bana çok zengin ve başarılı bir dengeye oturtulmuş geldi. Sonrası genel olarak yumuşak baharatlı aromatik bir odunsulukla tene yaklaşarak devam ediyor. Havayı sıcaklaştırmaya, aşırılıkları törpüleyerek yumuşak pürüzsüz yapıyı yükseltmeye yarayan pudralı amberimsi destekler de mevcut. Eski kafa maskülen bir parfümün bugünün beklentilerine olabildiğince adapte edilmiş hali gibi hissettirdi bana. Belli bir çizgiyi kesinlikle yakalıyor ancak tekrar tekrar kullanma isteği uyandıracak bir çekiciliği olup olmadığından emin değilim. Bir süre sonra sanki sıkıcı olurmuş gibi bir izlenim veriyor bana. Kalıcılık uzun, farkedilirlik ilk anlardan sonra ortalama ve ortalama altı. Etrafı rahatsız etmeyen, elegan yapıda, derli toplu bir maskülen.

Yorum

• Jo Malone - Oud & Bergamot

Yorum

• Ormonde Jayne Nawab of Oudh

Yorum

• Guerlain Homme L'eau Boisee ile doğum günüme başladım 😄

Yorum

• PinotNoir
            PinotNoir Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Nice güzel kokulu yıllara...

• Libra
            Libra Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Doğum gününüz kutlu olsun😊

• savaser
            savaser Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hepinize teşekkür ediyorum Hep birlikte nice güzel ve kokulu yıllara dilerim

• M Micallef Avant Garde

Yorum

• Mancera - wild fruits
            Meyve kokteyli resmen. İçinde rom olan bir kokuyla layerliycem bakalım

Yorum

• Click image for larger version

Name:	IMG_3969.JPG
Views:	165
Size:	1.32 MB
ID:	29578 Flower of Immortality by Kilian feat. Jul et Mad Nea
              Şeftali ve hurma, nefis!
              https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• İtalian Cypres. Adının hakkını veren çalışmalardan biri. Odunsu ve yeşil notalarla desteklenip ferahlatılmış bahar aylarına son derece yakışan güzel bir şipre

Yorum

• New York Intense, çok kullandım galiba yavaş yavaş sıkılıyorum ben

Yorum

• Imaginary Authors - Cape Heartache

"Çam ağaçlarının arasından çilek sepetiyle belirivermiş neşeli bir kadın değil de,
                    çilek tarlalarından geçerek orman yangınının dumanlarına dalan melankolik bir adam..."

Kullanımı riskli ve pek çok kadın parfümünü biz erkeklere itici kılabilecek bir çilek notası değil; tozlu, dumanlı, belki de tütsülü, son derece erkeksi bir çilek, çam ile zıtlıklar üzerine birliktelik oluşturmuş. Bu ikili kısa sürede, yanma derecesine kadar ısıtılmış odunsu-dumansı kokularla çevriliyor. Sanki Interlude üzerine bir miktar Sadanne dökülmüş gibi. Tatlılık tam ayarında. Sonbaharın kışa bağlandığı zamanlar kokusu; biraz depresif, biraz melankolik ama içerisinde tatlı anılar da yok değil... Kolay bir koku beklerken, karmaşık ve zaman isteyen bir koku buldum.

Kalıcılık çok iyi, farkedilirlik ortalama üstü.

Yorum

• Bır kolda "heeley sel marın" dıgerınde "nautıca voyage"
                      Hadı bakalım

Yorum

• Sıcak havaya aldanıp Dior - Sauvage.

Yorum

• dior homme intense 2014

Yorum

• Lancome Miracle kullandım.Eskiden ben bu parfümü sevmezdim.Mayhoş,garip gelirdi kokusu.Son dönemlerde zevklerimin değişmesiyle hoşuma gitmeye başladı ve alıp denemek istedim.Ne yazık ki kendime verdiğim parfüm almama sözünü tutamıyorum.Eskiye göre daha temkinli olsam da arada kaçamaklar oluyor.Ancak eskiden hep büyük boy alırdım,şimdi ilk kez aldığım,emin olmadığım parfümleri 30 luk veya 50 lik alıyorum.
                            Miracle,çoğu kişinin dediği gibi,kullanınca insana kendisini iyi hissettiren bir parfümmüş gerçekten.En azından bana öyle hissettirdi.Taze,ferah meyveler içeren bir duş jeli gibi insana temizlik,ferahlık hissi veriyor.Kalıcılık,idare eder.Böyle ferah bir parfüm için iyi.Bitince büyük boyunu düşünebileceğim bir koku.Gerçekten beğendim👍🏼

Yorum

İşleniyor...
                            X