Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• JPG - Ultra Male

Yorum

• Gentil Uomo

Yorum

• Dior Sauvage EDT

Yorum

• vakko infiniti for him

Yorum

• micallef royal vintage dekantini bitirdim bugün.
            aventusgillerden , ama açılışta daha yeşil, daha metalik bir koku geliyor. Daha kalıcı.

Yorum

• Davidoff - Cool Water Night Dive.

Yorum

• Creed - Green Irish Tweed

Yorum

• mfk oud extrait

Yorum

• Versace oud noir.

Yorum

• nishane ani 4 fis kullandim sabah sordurdu kendini kadin is arkadasim unisex dimi bu koku dedi sanirim feminene yakin buldu benim de ilk kullanisim oldu hosuma gitti koku guzelligi olarak baslari bana da feminen geldi ama su an iki saat gecti rahat erkek kullanimina uygun bence.forumdaki tecrubeli burunlar ne dusunuyo ani ile ilgili merak ediyorum

Yorum

• Vertus Bois Et Cuir

Yorum

• Xerjoff - Bouquet Ideale

Ben bu parfümde baharatların içinde çiçeksi hatta hafif meyveli etkiyi nasıl alıyorum çözemedim. Vanilya,misk tamam ama nasıl oluyor da Ysl Baby Doll u çağrıştırabilir piramitler bu kadar farklıyken? Baby Doll'u kullanan kuzenim ve hafızamdaki olumsuz çağrışımlar sebebiyle Bouquet Ideale' e önyargımı aşamıyorum. Aslında güzel bir vanilyalı kompozisyon sayılır, performansı da güzel ama benim moralimi bozuyor.

Yorum

• VAN CLEEF& ARPELS ...AMBRE IMPERIAL

Mis mis... cok guzel ya.. cook... siseli alincaklara eklendi... Mevsimin son demlerinde ne guzel geldi...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme Sparfume; 14-04-21, 13:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• PDM - Carlisle. 🙂

Yorum

• Bugünde Versace Dylan Blue kullandım, parfüm yolculuğumun başındaki aldığım parfümlere devam

Yorum

İşleniyor...
                                X