Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Armanı prive royal oud kullandım. Açılışta bolca ud ve safran ile belli ölçüde tütsü alıyorum. Tütsü kokuya dumansi bir hava katıyor. Bir süre sonra kokuya hafiften gül eslik etmeye başlıyor, yalnız gerçekten belli belirsiz şekilde. Kurumaya doğru kokuda kremsi bir sandalağacı alıyorum , böylece koku odunsuluk kazaniyor. Kokuyu geçenlerde denemek için kullanmış ama buraya yazmayı unutmuştum. O yüzden o gün hissettiklerimi de yazdım. Burada ud pürüzsüz ve yumuşak kullanılmış, yumuşak dediysem cılız manasında değil, gayet kullanılabilir, hayvani vb. özellikleri yok manasinda. Yayılım gayet iyi , kalıcılık ise muazzam. Geçen kullandığımda sabah sıktığım iki fisi gece bile çok rahat hissediyordum. Özetle kullanması rahat, güzel bir ud yorumu olmuş bence, oldukça beğendim.

Yorum

• Tom Ford Beau de Jour kullandım. Aslında genel anlamda sevdiğim bir parfüm özellikle maskülen yeşil havası, lavanta kullanımı falan hoşuma gidiyordu ancak bu metalik paslı hissiyatı her zaman bünyem çekemiyor.

Yorum

• Givenchy Gentlemen Edp

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Azzaro Pour Homme Vintage

Yorum

• Rochas - Moustache Edp. Tam bir fiyat/performans ürünü. 🙂

Yorum

• SERGE LUTENS FIVE O'CLOCK AU GINGEMBRE

Böyle ferah ama icine cekince hafif burnu sızlatan bir çay ve bergamotlu bi açılış sonradan zencefil bal ve tarçının girmesiyle daha da hoş bir hale geliyor gurme havasıda var benim çok sevdigim bir çay parfümü bunun dısında kolalı jelibonun kokusu var ya bana nedense o hissiyatta geliyor parfümün tek eksiği yayılımının az olması onun dışında eksigi yok bence

Yorum

• SALVATORE FERRAGAMO... TERRA ROSSA

Bazi sarkilar vardir.. Ritimli..bangir bangır.. tinisinda bir gram hüzün yoktur... hard rock gibi.. 90 larin pop sarkilari gibi....beni cok huzunlendirir alip goturur bazen ağlatır bu sarkilar sebepsiz...Terra Rossa da aynen bunu yapti... Mahvetti beni...
                Tavsiyesi ve dekanti gonderdigi icin Cuneyte @ cakcetin tesekkur ediyorum 🙏

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Initio Oud for Greatness...

Yorum

• Bahar geldiğinde mi ben böyle olurum bilmiyorum fakat bugün ferah ferah ve çiçeksi kokmak istediğimden jo malone osmanthus cologne kullandım... Gayet bir parfüm gibi vallası; osmanthus notası zaten favori notalarımdan; yeşil ve ferah bir koku... Yine eskilerden çizdiğim bir ‘soyut’ resimle, bla bla... 😀

Yorum

• Swann
                      Swann Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      junleon elbette hoşunuza gitmeyebilir fakat ben bunları çizerken ‘hoşa gitmesi’ gibi bir duygu durumu içinde değildim.. genelde hepsi ya okuduğum bir kitabı düşünerek ya da belli hatıraları anımsayarak çizittirdiğim şeyler.. teşekkür ederim

• Aryan
                      Aryan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Benim de ufak bir eleştirim: Soyut resme yapıştırılan bantlar çok somut bir dokunuş olmuş... Swann

• Swann
                      Swann Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Aryan hahhahsd, bi ara cerceveletmeyi dusundum de vazgectim ya da unuttum gitti belki.. ilginc elestiriler geldi beklemiyodum dogrusu

• Gucci Absolute- aqua di parma leather in bir tık daha animalic hali ama performans ve sillage konusunda daha geride gibi geldi.

Yorum

• Pekji Ruh
                      Kullanırken biraz on yargiliydim. Nedense ağır ve hayvansal bir koku beklerken gayet dengeli ve güzel kadifemsi kışlık bir gül parfümü.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Tom Ford - Tobacco Oud

Yorum

• Armand Basi Homme

Aromatik vanilya...

Yorum

• Eight bob nuit de megeve

Yorum

• Ormonde Jayne Montabaco

Yorum

İşleniyor...
                              X