Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nişhane Hacivat ,

Yorum

• Profumum Roma - Ichnusa

Yorum

• Terre d'hermes pure parfum.

Yorum

• M.Micallef Royal Vintage

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Anka Kuş Betwixt and Between

Yorum

• JACQUES FATH...GREEN WATER

Yesil.. Ferah... Aquatik... Benim sevmedigim notalar ve tarz...ama erkeklerin sicak yaz havalari icin kullanmak isteyecegi mentollü bir koku.. Yazlik ferah koku arayanlar icin ideal.. unisex degil.. tatli degil.. tamamen erkek kokusu...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• initio aphrodisiac

Yorum

• Casamorati 1888, algıladığım Karanlık, eskiyi çağrıştıran sert Odunsu. “Maskülen”

Yorum

• MFK Grand Soir devam muhtemelen eldeki dekant bitene kadar devam edecek

Yorum

• Ambre Precieux Ultime Maitre Parfumeur et Gantier
                      Referanslık amberlerden..Amber etkisi piramit boyunca mevcut, vanilyadan gelen hoş bir tatlılık kuruyuşa doğru artıyor ama çok kıvamında.Ambre Precieux de denemiştim, daha taze bir hissiyatı vardı diye anımsıyorum.Ultime de kumarin ve laden gibi ağır toplar da devreye girmiş, kalıcılık ve yayılım benim için oldukça kafi.Bircok aktif amber notalı kompozisyon gibi Ambre Precieux de çok sık kullanacağım bir parfüm olmaz belki ama zaman zaman gerçekten keyif alıyorum.

Yorum

• Xerjoff | 1888
                        adeta warm spicy'nin tanımı olan, karanfilin öncülük ettiği iç ısıtan kaliteli bir baharat harmanı üzerine kurulu, limonî temiz çiçeksilerle süslü, modern bir amber yorumu. eşsiz bir koku değil fakat kendi alanında sağlam bir yere sahip. Xerjoff'un malzeme kalitesine yetişmese de, Alambar da bu tarz içinde diğer bir sevdiğim. yalnız buradaki karanfilin yerini orada tarçın alıyor.

Yorum

• Chanel - Sycomore

Yorum

• Hermes Vetiver Tonka

Yorum

• MDCI Cuir Garamante, yeni müptelam. FM Promise den daha kullanışlı genel beğeniye daha uygun. Dozajı da ayarında kullanılırsa tadından yenmez :-))

JNY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Marc-Antoine Barrois Ganymede
                                Farklı ve özel bir koku. Maskülen bir parfüm olduğunu düşünüyorum. Performansı şahane. Birazcık yaş isteyen bir parfüm. Sweatshirt üzerinde pek güzel durma gibi geliyor. Son zamanlarda el birliği ile popüler ettik bunala sevindim aslında böyle güzel kokuların değerinin artığını görmek güzel. Herkese merhabalar 🙂

Yorum

İşleniyor...
                                X