Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Frassai Sillage Royal kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• YSL L'Homme Edt

Yorum

• Dün Miss Dior Absolutely Blooming kullandım. İlk anda ağır gibi geliyor ama gün boyu kendimden aldığım kokudan çok memnunum. Tatlı, meyveli, kaliteli his veren, kalıcı bir parfüm.
        Bugün ise Angel Nova kullandım. Yazlığa götürmediğime pişman oldum. Sulu, taze meyveler, turunçgiller içeren, hem tatlı aynı zamanda ferahlık hissi veren bir parfüm. Genç, dinamik bir yapısı var.

Yorum

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          En sevdiğim Miss Dior 😍

• Libra
          Libra Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Gerçekten tende durdukça çok güzelleşiyor👌Sizin yorumlarınız almamda çok etkili olmuştu sevgili Rayiha 🥰

• Alviero martini geo uomo

Yorum

• Gucci Rush formen..ilk kez kokluyor ve kullaniyorum,sample olarak birkactane buldum .. güzel bir sandalagaci çalışması,lakin hem orta hem temel notalarda sandal ağacı kullanılmış..fragratica yorumlarinda sillage olarak zayif olduğunu söylemişler ama benim deneyimime göre sillage goreceli..
          Mesele vücut ısısı ile biranda koku kendini hissettiriyor..normalde kokuyu alamadiginizi düşünüyorsunuz ama öyle değil.. parfüm dünyası için kayıp ama büyük bir kayip değil zannımca..ebay gibi sitelerde astronomik rakamlara satiliyor şu anda..600$ gibi...degermi? Bence değmez ama seveni için parasida varsa ....

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Roja Elysium

Yorum

• Creed Viking.

Yorum

• arkadaşlar nacizane başlık hakkında fikrimi belirtmek isterim...bugün hangi parfümü kullandım başlığında sadece 1-2 kelimeyle kullandığınız parfümü yazmanın kimseye bir faydası olduğunu düşünmüyorum..yani bvlgari...yazıp geçmek gibi..ee ne yapayım?? ne yapalım? isteyen istediğini kullanır..burada amaç paylaşımsa bir karşılığıda olmalı elbet..yani koku hakkında birkaç kelam laf etmek bence çokta kötü olmaz ne dersiniz?

Yorum

• junleon
                  junleon Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Katılıyorum, bazen merak ettiğim parfümlerin sadece adı geçiyor.

• Bentley For Men Azure kullandım Menekşe yaprağı ağırlıklı aromatik bir koku

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Dior Pure Poison kullandım. Sabunsu, kaliteli beyaz çiçekler. İlk çıktığı zaman bazı arkadaşlarım kolonya gibi, hiç güzel değil demişlerdi. Ben ise bayılmıştım kokusuna. Almamıştım ama hep aklımın bir köşesinde kalmıştı. Seneler sonra şişesi değiştikten sonra aldım. Eskisi kadar yoğun olmasa da hala çook güzel.

Yorum

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bundan 8-10 sene önce dans okulunda bir arkadaşım çok güzel çiçek kokulu bir parfüm kullanırdı ama kokunun ne olduğunu da saklardı. Nihayet 2 sene önce söyledi, Pure Poison'mış. Bunu duyunca çok şaşırdım Libra , çünkü ben de yakın zamanda bu parfümü mor kapaklı haliyle kullanmıştım ama aynı koku değildi. Beyaz kapak sonrası meşhur reformülasyonun mağdurlarına hak verdim.

Pure Poison'u yaz akşamları dansa giderken kullanırdım, hem ferah hissettirirdi hem de şık kıyafetlere uyum sağlardı. Ancak diplerdeki misk bende biraz maskülen duruyordu, babama verdim. Ona benden çok yakıştı. Dibindeki birkaç ml.yi saklıyorum

• Libra
                    Libra Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Gerçekten hem ferah, aynı zamanda da şık bir parfüm Rayiha 🥰 Sade ama farklı bir çekiciliği var. Bazı arkadaşlarım çok sıradan buluyor. Bazıları ise bayılıyor. Son günlerde buna, klasik Poison a ve Absolutely Blooming e takmış durumdayım.

• Gucci Pour Homme II.

Yorum

• Zara Lisboa
                    Armani Gio muadili,ilk 1 saat belki ama sonrası tırt

Yorum

• Chanel Bleu de chanel parfum. BDC serisindeki en dolgun parfüm. Özlemişim.

Yorum

• Akşam duş sonrası dolaba gidip ne siksam ne siksam derken Bvlgari green tea ye takıldı gözüm,3 fis yesil çay sikinca , yeşil çayın o aciligini hafifletmek adina borsari aqua classica sıktım 2 fis...immm yesil çay ile misket limonu kokluyorum...miss miss..

Yorum

• Swiss arabian shaghaf oud

Bugün hava yağmurluydu. İki fıs bileklerime sıktım (Dekant şişesi. Normal şişesinden tek fıs yeterli olacaktır). Fazlası zorlayıcı olur. Arabic oud baskın çıkıyor başlarda. Ama sonra kuru ağaç kabuğu ve çikolata birleşimi bir nota etkisini giderek arttırıyor. Elbise üzerinde kullanırsanız çikolata kokusu sönük kalıyor ve nota geçişleri pek hissedilmiyor.

Yorum

İşleniyor...
                          X