Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• F MALLE BİGARADE CONCENTRE

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Dün öğlen NR Musc Noir sıktım ve arkadaşlarımızla buluşmak için yine İzmir e gittik. İzmir aşırı derecede sıcaktı. İki gün üst üste sıcaktan piştik resmen. İzmir deki arkadaşlarıma kolaylık diliyorum. Aşırı sıcak ama bir o kadar da güzel bir şehir. Yaşamayı çok istediğim bir yer. Akşam arkadaşlarla Bostanlı sahilde şezlonglarımızı açıp içeceklerimizi alıp oturduk. Çok güzeldi gerçekten. Bu arada parfüme gelecek olursak, gündüz sıcağında bir süre sonra hissetmemeye başladım. Keşke yanıma alsaydım, tazelerdim diye düşündüm. Akşamüstü sıcaklığın normalleşmesiyle birlikte hafif hafif burnuma geldi kokusu. Gece de çok hafif olsa da ara ara hissettim. Çok zarif ve güzel bir parfüm.

Yorum

• Rayiha
        Rayiha Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok yakına gelmişsiniz Sevgili Libra, sefanız olsun Ben kalabalık korkumdan sahile bir kez inebilmiştim, o kadar özledim ki oralarda vakit geçirmeyi. Bağışıklık sürem yeni doldu ama bu kez de hesapta olmayan işlerden ve sıcaktan adım atamıyorum.

• Libra
        Libra Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hoşbulduk sevgili Rayiha 🥰 Gerçekten çok güzel yerler ama çok da kalabalık. Kapalı ortamlara mümkün olduğunca girmiyoruz ama açık havada arkadaşlarımızla görüşmeye başladık. En azından aşı olmanın rahatlığı var. İnşallah hiçbirimiz bir sıkıntı yaşamayız🙏🏻

• TOM FORD.. ORCHID SOLEIL

TF Soleil Blanc
      Estee Lauder.. Bronze Goddes
      Guerlain... Terracota

Birbirinin aynisi kokular.. birsey sevilince aynisini yap dur.. Yazlik gunes kremi gibi kokan tatlimsi ... Ferahlik hissi yok .. bolca hindistan cevizi...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bowling green

Yorum

• Roja Elysium

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• prada l'homme

Yorum

• ESTEE LAUDER...WHITE LINEN

Heryer buram buram koktu... Ne varsa eskilerde var deniyo ya aynen oyle.. Annemin Charlie parfumunun tarzi.. Sentetiklik icerse de sorun degil.. Yeni yikanmis camasirlarin o ferahlik veren kokusu.. mis mis kokuyor...parfum olarak kullanmak istemesem de verdigi temizlik hissi guzel.

Yorum

• NİSHANE HACİVAT

Yorum

• Silver Mountain Water Creed

Yorum

• O'Driu Sea Angel... Bu kadar kompleks bir deniz teması zor bulunur. Kirli, mürekkebimsi, hatta biraz da lastiğimsi, tuzlu bir yosun... Gerçekten benzeri bir kokuya denk gelmedim henüz.

Yorum

• Aryan
                      Aryan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Aquatik kokuları seven birisi olarak hiperrealist tarzdaki marine temalı olanlarını sevmiyorum. Özellikle herkesin beğenip köpürttüğü bu tarzdaki marine temalı aquatik niş parfümleri hiç ama hiç sevmedim.

Belki bir umut diye Parfum'Empire Acqua di Scandola radarımda. Denemiş miydin cantona8?
                      Son Düzenleme Aryan; 31-07-21, 16:14. Tarafından yapıldı.

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben de akuatik parfumlere ilgiliyim ama bu tematik kaciyor biraz. Koklarken denizin yuzlerce metre dibindeki o tuhaf canlilar geliyor gozumun onune nedense

Scandola yi denedim. Ben fazla ekşi ve inatci buldum. Bekledigim tadi alamadim pek. PdE markasinda ben hala Azemour Les Orangers der baska soz de bilmem. Akuatik degildir ama narenciyede top modellerdendir benim icin.

• Aryan
                      Aryan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkürler cantona8. Evet, özellikle az sayıda yoruma sahip olsa da Scandola için yorumlarda senin de yazdığın gibi limonumsu bir ekşilikten bahsediliyor. Sivri narenciye kullanımını sevmiyorum ama yine de koklamak gerek tabii. Ben de daha öncesinden bu markadan Wazamba için tavsiye alsam da bu aralar aquatik kokuları düşündüğüm için gündemime Scandola geldi.

• Amouage - Memoir Man

Yorum

• Taklitler aslını yaşatır mottosunu destekleyen bir insan olarak bu konudaki tek istisnam olan Laboratuary Perfumes Gorse'u kullandım. Şu parfüm varken güncel fiyatlarıyla ViW almak mantıklı değil.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
                        Taklitler aslını yaşatır mottosunu destekleyen bir insan olarak bu konudaki tek istisnam olan Laboratuary Perfumes Gorse'u kullandım. Şu parfüm varken güncel fiyatlarıyla ViW almak mantıklı değil.
                        Nerde bulabiliriz ?

Yorum

• Byredo Sundazed Bergamot eşliğinde pamuk şekeri

Yorum

• BYREDO...BLANCHE

Ne kadar sisirilmis abartilmis gereksiz bir koku... karakteri yok... Sevmedim...

Yorum

İşleniyor...
                            X