Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Michael kors for men vintage. Merkezinde tütün ve buruk kuru meyvelerin bulunduğu ( tütün daha baskın), aromatik otların, tütsünün, paçuli ve sandalagacinin destekleyici mahiyette olduğu , zamansız maskülen bir kompozisyon. 2001 yılında piyasaya sürülmüş olsa da 80'ler maskülen kokusu gibi. 80'ler havasında derken öyle eski kafa , modası geçmiş bir koku beklemeyin. Günümüzde de kullanilabilecek zamansız bir yorum bence. Harmanı gayet doğal ve kaliteli, sentetiklik hissedilmiyor. Yalniz kesinlikle maskülen, bu kokuyu bir bayanda düşünemiyorum. Koku 2014 yılında gerek şişe tasarımı gerek içeriğiyle reformule edilerek tekrar piyasaya sunulmuş. Ben 2014 versiyonunu kullanmadım ama ilk versiyonla kıyaslayanlar koku karakteri değiştiğinden ilk versiyonunun denenmesini tavsiye ediyorlar yorumlarında. Bir de kokular bizi mazimizdeki belli dönemlere götürür derler ya , bu koku da beni yıllar öncesine , kokularla daha yeni haşır neşir olmaya başladığım yıllara götürdü. Michael for men 2001 versiyonunun 125 ml.lik tam dolu şişesini bitirdiğim yıllara. Benim ilk kullandığım kokulardan olsa gerek bugün kullandığımda yine o yıllara geri gittim. Günümüzün tatlı tütün kokularının dışında bir tütün kokusu arayanlar için nerdeyse hiç tatlılık barındırmayan dolgun yapısıyla farklı ve güzel bir seçenek bence.

Yorum

• Kilian - Moonlight in Heaven. 🙂

Yorum

• Alviero martini geo uomo.

Yorum

• Lalique White in Black kullandım Açılışı PDM Layton a benziyor Aromatik odunsu olarak adlandırılabilecek bir koku En çok kakule ve paçuli hissediliyor Yayılım bir kol mesafesi performans 6 saati buldu Giysilerde kalıcılığı yüksek Flanker olmasına rağmen kalite hissiyatı yüksek ve iltifat aldığım bir koku oldu Dört mevsim kullanılabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• VAN CLEEF &ARPELS...AMBRE IMPERIAL

Burada gokgurultusu ile yagmur yagiyor serin serin ruzgar esiyor ..ve estikce o guzel koku ara ara burnuma geliyor.. Nasil guzel bir koku

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Müthiş bir F/P parfümü olan Bentley Azure'u kullandım.

Yorum

• Montale Red Vetiver

Yorum

• Vakko Infinite for us... POAL alternatifi oldugu için aldim,evet inanilmaz benziyor hatta güzel bir gül calimasi ama niş kalitesi beklemek fazla iddiali..yinede gideri var... POAL 10/1 fiyatina göre f/p ürünü bence..

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Tom Ford - Noir Extreme. 🙂

Yorum

• Le couvent des minimes eau des minimes cologne. Kaliteli limon kolonyasi havasında, kalıcılığı nispeten daha iyi.

Yorum

• L'ERBOLARIO...DOLCELISIR

Hermes Ambre Narguile klonu.. Aslindan bile daha kalici performansli.. yayilimi cok guclu... Artik satisi yok sanirim..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Zoologist Panda

Yorum

• No 5 Premiere kullandım. Meleksi, masum, çok güzel bir parfüm.
                            ​​​​​

Yorum

• Molecule 2 - armaf club nuit intense...molecule2 aventus ve klonlari ile inanilmaz kombine oluyor..kombin yapmayi seviyorum,terre lalique white gibi mesela..

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Begenilenlerden bugün
                                AdP Fico di Amalfi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X