Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ormande jayne montabaco intensivo; Parfümün adını yazması çok zor. zaten bir çok kişide yanlış yazmış.bu nedenle arama motorundan sağlık sonuç alınamıyor.parfüme gelecek olursak; açılışı çok kötü, ortaları güzel.Odunsu bir çay ve tütün parfümü.Fark edilirlik fena değil.Dekantı kullanırım bitince bir daha almam herhalde.Parasını hak etmiyor bence

Yorum

• Ormonde Jayne Ormond Man

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Roja Parfums - Sweetie Aoud

Yorum

• Armanı prive vetiver d'hiver.

Yorum

• Acqua di gio Profumo, hafif damla sakızı hissiyatına bayılıyorum .
            Son Düzenleme Yazö_87; 22-06-21, 09:48. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Bu sabah Velvet Orchid kullandım. Koyu pembe, mor arası, pürüzsüz bir koku bu.. Nefis kokuyor. Ben parfümleri yaz-kış diye pek ayırmıyorum. Hatta yazın çoğunlukla açık havada olduğum için, kendini belli eden, güçlü parfümler kullanmayı seviyorum.

Yorum

• Pomellos Eau De Cologne Keep İn Touch

Yorum

• PDM KALAN

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Acqua di Parma Colonia ile yağmura yakalandık

Click image for larger version

Name:	parma colonia.jpg
Views:	144
Size:	167.0 KB
ID:	201729

Yorum

• PDM..OAJAN

Valla burda hava 20 derece.. sicak yogun bir koku istedi canim.. Oajan sıktım... cok ta hosuma gitti...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Guerlain- Coconut Fizz

İnsan birkaç tane tam yazlık modda parfümü bulunsun istiyor. Ama benim için Coconut Fizz onlardan biri olacak gibi değil. Açılışta hindistancevizi sütü aromasına salatalık eşlik ediyor. Piramitte görünmüyor, ben öyle algıladım. Sonra akuatik floral bir tema kendini gösteriyor ve parfümün ömrü boyunca bu tema baskın.Açıkçası sitrusların etkisi daha belirgin olsaydı daha iyi olabilirdi, genellikle hindistan cevizi ve misket limonu notaları güzel bir ahenk yakalıyor. Kalıcılık ve fark edilirlik ortalamanın biraz altında denebilir.

Yorum

• Masque Milano - Montecristo, biraz hayvansallık ve tütün başrolde, kışın tekrar denemek lazım soğuk havalara çok yakışıcaktır

Yorum

• Kilian - Single Malt London

Yorum

• Mancera cedrat boise kullandım

Yorum

• Hava yağışlı ve serin olunca bleu de chanel parfum . Beğenerek kullanıyorum. Geçen ailecek dışarı çıkarken oğlum 'baba parfüm? ' diye sorduğunda hem şaşırdım, hem de dedim o da artik delikanlı oluyor ilk kez benden parfüm istemişti Ona da bu kokudan sıktım, ' Güzel kokuyor ' dedi😊

Yorum

İşleniyor...
                                X