Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Guerlain L'Homme ideal cologne bulunmaz bir hazine iyi ki koleksiyona dahil etmişiz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• AROMEL... FIRST CLASS

Cocuklugumda ilk duydugum kokulardan.. Cunku ilk aski babasi olan , ona duskun bir kiz cocuguydum.
      Tum forum arkadaslarimin "Babalar Gununu" kutluyor kaybettiğimiz tum babalara Allahtan rahmet diliyorum..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sigilli EA

Yorum

• Guerlain La Petite Robe Noire Eau Fraiche
          Serinin çok düşkünü değilim. Eau Fraiche i fark ettiğimde belki bunu sevebilirim demiştim. Tenden ziyade kıyafet üzerinde kullanılabilir çünkü bana göre bir yumuşatıcı kokusu. Eau Fraiche denmesi güç, bu bile tatlılığı yoğun hissedilen bir flanker. Yemişimsi 'nutty' etki çok belirgin değil, floral yapı daha çok tonkadan kaynaklı bir tatlılıkla birleşmiş.

Yorum

• Maubossin Private Club

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Ajmal - Amber Wood

Yorum

• Bu gece sıktığım parfüm JPG Scandal. İyi ki yanımda getirmişim dediklerimden. Hem gündüz, hem gece harika oldu. Tatlı, ballı, çiçeksi, keyif veren bir parfüm. Dün gece Black Orchid le iltifat almıştım. Bu gece de Scandal ile iltifat aldım.Yoğun ama yormayan, neşe ve sıcaklık veren bir kokusu var.

Yorum

• Xerjof Naxos kullanıyorum bi süredir .
                  ​​​​​​Oryantal demek istemiyorum ama biraz öyle uzun zamandir kullanmiyodum , cok keyifli .Tütünümsü kokularin gercekten biz Türklerle özdeslestigini düşünüyorum .

Yorum

• Guerlain paçuli ardent test ediyorum çok başarılı koku dekant almayı düşünüyorum ,ileridede şişeli , kokusu bana hissettirdikleri , az gül ,incir ,paçuli ,azda deri , daha çok incir ve paçuli hissediyorum ve bence 4 mevsimlik bir koku .

Yorum

• Baldessarini - Ambre

Yorum

• Alviero martini geo uomo

Yorum

• Acqua di Parma Colonia Leather

Yorum

• l'erbolario mirto

Yorum

• Byredo Oud Immortel

Yorum

• CLIVE CHRISTIAN.. No1 Masculine

Niye neden saklicam ki... Baskalari icin birsey yapmama karari alali cok oldu.. Dag başında kraliyet kokusu.. olmasi gereken de bu...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme Sparfume; 21-06-21, 14:47. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Libra
                                  Libra Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Kesinlikle👌
                              İşleniyor...
                              X