Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MASQUE MİLANO TANGO

Dün bileğime sürdüm ve beklemeden yorum yapmaya çalışayım amberli baharatlı sağlam bir kışlık performansı gayet iyi dün üstüne duş almama rağmen kaldı kokusu bu parfümdeki amber bana bond no9 amberi hatırlattı birde sabunsu hissiyatıda var o da micallef spicy for him'i hatırlattı ama benim için bu markada büyük ihtimal Russian Tea'nin önüne geçen olmaz onun dışında dün komşunun küçük kızı alıp Nasamoto Baraonda sıkmış nasıl güzel kokuyor oda...

Yorum

• Sigilli | Athunis
      pişmiş keskin kök vetiver üstüne yanık sedir tozu ve hafifçe misk. kullanımı kolay değil fakat oldukça sofistike bir koku. Fumidus'tan daha gövdeli ve odunsu bir tarafı da var. Genel huşlu vetiver yapıları ise benzer.

Yorum

• Mefisto by Xerjoff...

Yorum

• Dior sauvage

Yorum

• Vintage Adidas Sport After Shave

Yorum

• Jovoy | L'Art de la Guerre
              açılışı private label'ı oldukça andırıyor. hemen arkasından kereviz tohumu ve ölmez otu baskınlığında, pürüzlü yeşilli baharatlı bir yapı ile uzun süre ilerliyor. yayılım da değil ama tendeki yapısında ölmez otu ile baharatlandırılmış tuzlu-vetiverli bir deri efekti de belirgin.

Yorum

• Sigilli EA

Yorum

• JPG - Le Male

Yorum

• Amouage Reflection Man

Yorum

• ormonde jayne black gold; çok uzun zamandır wow effect yaşamamıştım,bu neymiş yaa. Niş parfüm işte budur.Açılışda narenciyelerin savaşı, orta notolarda çiçeklerin savaşı var.Bazen herşey geri çekiliyor jelibonumsu aramotik bir koku geliyor.Bakalım gün sonu nasıl olacak

Yorum

• Jo Malone - Wood Sage Sea Salt. 🙂

Yorum

• MAB Ganymede

Yorum

• V Canto | Irae
                            başlarda oldukça keskin baharatlı sonrası kırmızı çiçeksi ve ekstra buruk ekşi limonî yapı önde olmak üzere, papatya-karanfil varî bir arka plana da sahip. eriyik demir nasıl kokar bilmiyorum ama bu bileşimin bazı noktalarında paslı demir-mazot tarzı bir his almak mümkün. güçlü bir koku. yapı olarak aslında kokusunu beğensem de buruk paslı kısım bir süre sonra burnu yoruyor.

Yorum

• Interlude 53

Yorum

• GALLAGHER...ROSE ALL DAE

Dogadayim... Acik havada o kadar guzel kokuyor ki... ruzgar estikce heryer gül kokuyor...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X