Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed - Virgin Island Water. 🙂

Yorum

• Versace - Dylan Blue

Yorum

• Ajmal Qafiya 2

Elimde hiç kalmadı şu anda bire bir karşılaştıramıyorum ama bu parfüm xerjoff cassimorati nin muadili galiba. Açılışlarından itibaren aynı gibi. Qafiya nın yayılımı düşük ama kalıcılığı çok iyi oldu tenimde. Elbise üzerindede durum aynı. Cassimorati nin yayılımı daha iyiydi. Açılışdan sonraki tatlı notaları daha çekici ve pürüzsüzdü.

Yorum

• dkny red delicious men...
          dozunda tatlılık sucul tuzlu meyveli okyanus esintisi creed millesime imperial in tozlu olmayan şampanya tadında benzeri...
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• ​Van Cleef & Arpels Bois Dore

Yorum

• Charriol Philippe II

Yorum

• Guerlain L'Homme Ideal Cool

GM1900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Armani Gio Profumo

Yorum

• Sigilli EA

Yorum

• DOGA KOKUSU...

Hava serin... hafif yagmurlu... duydugum sadece kuslarin sesi ve arada vizildayan arilar.. o kadar cok dut var ki cimen kokusu dut kokusuna karisiyor...bu ortama en guzel ne gider diye dusundum... en iyisi hic sikmamak ... toprağın doganin kokusunu almak...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• La Vie Est Belle kullandım. Şöyle tatlı, canlı, buram buram kokacak bir parfüm istedim. Rüzgarlı ve serin bir yaz gününe güzel uydu.
                        ​​​

Yorum

• Guerlain Vetiver
                          Güneş parlarken yağan yağmurun ne güzel olduğunu anımsadım bugün, epeydir denk gelmiyordum. Hafif aromatik ve miskli gibi algıladığım bir vetiver kompozisyonu, çok sık kullanacak kadar düşkünü değilim ama kullandığım zamanlarda ruhsal durumuma etki ediyor. Shtizel dizisi atmosferine yakiştırdığım bir iş.

Yorum

• dsquared2 royal potion black

Yorum

• Aventus dekantımın dibini çektirdim bugün

Yorum

• Ristretto İntense Cafe. Milleti öldürmemek için gündüz sıkmadım tabisi, lol. Tenimde yağlı, pis bir iz bırakıyor ama koku fena değil sanki. (yine de bayılmadım, asla şişeli almam, dekantı da satabilseydim iyiydi,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X