Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed Aventus

Yorum

• Etro | Greene Street
      buruk otsular ve ekşi menekşe üstüne pudralı ılık amber ile genel olarak ince tozlu, çiçeksi, yeşil otsu, orta derecede tatlı bir parfüm. çok ısınamasam da yapısını oldukça özgün buluyorum. yayılım ve kalıcılık orta-iyi.

Yorum

• creed git

Yorum

• Armanı prive vetiver d'hiver.

Yorum

• Carolina Herrera Herrera

Yorum

• JUL ET MAD... BELLA DONNA

Normalde For Woman... Pour Femme kokularini sevmem.. Ama denerim yorumlarim kullanmam.. Bu koku 35+ yas isteyen buram buram kadin kokan lux ve tarz bir koku... Ben burdayim diyen cinsten... Gercekten guzel... Cok kadinsi..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Xerjoff Uden devam sıktığım andan itibaren gün boyu hissediliyor performansı iyi kardesimde sevdi ama demistim merak eden varsa beklentiyi cok yüksekte tutmasın

Yorum

• Mugler Pure havana

Yorum

• Valentino Uomo Intense

Yorum

• mancera - hindu kush

Yorum

• Creed - Spice and Wood

Yorum

• Givenchy - Gentleman Edp. 🙂

Yorum

• Armanı prive eau de jade kullandım. Açılışta ferah bir bergamut ve Neroli alıyorum. Sonra karabiber katılıyor kompozisyona. Ilerleyen anlarda vanilyanın boy göstermesiyle koku hafif tatlımsı bir hal alıyor. Ilkbahar ve yaz için uygun .

Yorum

• Kırisçın abimizden fahrenayt

Yorum

• Bugün Tresor kullandım. İlk çıktığından beri çok severim. Eskiden ben bu parfümden buram buram kayısı ve gül kokusu alrdım. Son şişemde en az onlar kadar baskın leylak kokusu alıyorum. Acaba kokusu mu değişti, yoksa benim burnum mu içindeki leylağı daha çok ayırt etmeye başladı bilmiyorum. Leylak kokusunu çok sevdiğim için bu durumdan memnunum☺️

Yorum

İşleniyor...
                                X