Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MAB B683

son elime geçenlerden ganymede tarzında hatta kardeşi deri ve menekşe alıyorum ama sert bir deri değil notalarda deri gözükmüyor ama hissediliyor dün ganymede ile kıyasladım kardeşime koklattım kağıt,dergi gibi kokuyor dedi bir şey söylemeden kardeşimde de iyi burun var yalnız ganymede benim tenimde gayet hissediliyor ama bunda bir tene yakınlık var bikac kere daha kullanırsam karar veririm ilk hissettiğim bunlar heralde o yüzden extrait versiyonu da var

Yorum

• prada l'homme

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Carven Vetiver, Carven

Yeşil aromatik, hafif tozlu bir açılışta yer alan sert kabuklu turunçgillerin, köksü vetiverin hakim olduğu kokunun kalp bölümüne doğru yuvarlandığı odunsu bir koku. Bazda vanilya yerine benzoin kullanımı ile hedefi on ikiden vuran kokulardan… Terre d’Hermes’i seven bu kokuyu da sever.

Yorum

• Roja Parfums - Vetiver

Yorum

• Armanı prive vetiver d'hiver.

Yorum

• mfk oud extrait

Yorum

• Cartier Declaration

Turunçgil baharatlar en hissedilen kakule, benim hissettiğim bu parfüm bence hermes terre ile voyage arasında bir koku

Yorum

• Gallagher - Amongst Waves

Ciddi bir hayal kırıklığı... Epey sevebilirim diye düşünmüştüm. Kavun bana fazla doğal gelmedi, muz kabuğumsu bir tat da aldım. Uzun süre basit bir oda spreyi havasını terk etmiyor benim üzerimde. Saatler geçtikten sonra dry-down da parfüm denebilecek kıvama geliyor belki ama o zamana dek taşımaktan keyif aldığım bir evre olmadı. Marine temayı da seçmekte güçlük çektim. Yayılım ve kalıcılık da ortalama düzeyde.

Yorum

• MORESQUE...MORETA

Haftasonu icin ne kadar denemedigim dekant sample varsa topladim.. Yeni koku denemek herkes gibi beni de cok mutlu ediyor.. Bu kadar koku denemenin bana ogrettigi en onemli sey.. "Notalar ve yorumlardan etkilenme..kendin dene"
                    Moreta yi notalarindan dolayi secseydim cok buyuk yanilgiya ugrayacagimi gormus olurdum.. Hissettigim sey notalarinda olmayan tütün kokusu.. tatli bir tütun.. arada hafif cicekler de geliyor.. kokuyu kesinlikle feminen bulmadim... tatli koku seven maskulen secimleri olanlar icin ideal..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• MORESQUE... FIORE DI PORTOFINO

Notalarina bakip sevmem ben bunu diyecegim ve yine yanilacagim bir koku.. Feminen egimli hafif tatli... narenciye hissetmedigim...hafif pudramsi tam bir yazlik koku... Cok sevdim siseli alabilirim..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bugün Craquele sıktım birkaç fıs belki bozulur neyim diye dekant şişesinde; burnum beni yanıltmıyorsa açılışta tıpkı nishane unutamam gibi kokuyor sanırım ortak notaları olan kekik notasından dolayı... yine açılıştaki deri-menekşe yorumu bana bir diğer kullandığım parfüm alaia paris alaia ‘yı hatırlattı... Kurumaya yakın kekik, menekşe sönüp tütsü, safran, deri uyumuna doğru evriliyor koku gibi gibi; bence unisex filan değil oldukça eril bir profili var...

Yorum

• Suleko baba yaga denedim maç öncesi, koku fena değil ortalama bence ama uğurlu geldi

Yorum

• Tom Ford - Noir Extreme. 🙂

Yorum

• Tom Ford - Lost Cherry

Yorum

• Yorum

İşleniyor...
                                X