Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Yves Saint Laurent Opium Homme EDT kullandım. Baharatlı ve anasonlu hoş bir parfüm. Kışa yakışacak bir vanilya tatlılığına sahip. Vintage olmasından mıdır bilmiyorum designera göre çok doğal kokuyor.

Yorum

Amouage Memoir

Yorum

Pdm-Carlisle
        Markanın her parfümünden bir şeyler var içerisinde ortaya karışık yapılmış gibi. Bir şeyler eksik, bir olmamışlık hissediyorum bu parfüme karşı. Performansına diyecek söz yok ama çok iyi performansa sahip. Herkese merhaba 🙂

Yorum

Kilian Love Don't Be Shy ufak bir sample vardı bi abim sayesinde koklamıştım 2016da ilk kez gül oud ve marshmallow vardı içeriğinde o zamanki kokusunu hala hatırlıyorum çok beğenmiştim ve rengide daha toz pembe gibiydi şuan elimdeki ise reformüle olmuş hali galiba rengi daha kırmızıya yakın daha tatlı bunuda seviyorum fakat bu hali de kadına daha çok yakışır

daha detayını bilen varsa rengi ve kokusuyla ilgili bir şey yazabilir

Yorum

Atelier Rebul Oud Royal

Tekdüze ama olsun. Kullanımı çok keyifli.

Yorum

Bugün evde MDCI Ambre Topkapı kullandım. 400-500 TL'lik bir designer olsa peynir ekmek gibi satar. Genel beğeniye çok uygun bir parfüm. Ama istenen fiyata bakınca popülerleşmemesi doğal.

Yorum

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ben bir dekant kullanmıştım, söylediklerinize sonun kadar katılıyorum resmen designer bir parfüm gibi o fiyatı kesinlikle hak etmiyor ama şişesi ve ismi güzel yani. 🙂

• Myrkur
                Myrkur Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Keşke Versace, Hugo Boss falan çıkarsaymış bu parfümü furkan1001

L'Artisan | Seville a L'Aube
              Çok çiğ ve ekşi bir yeşil. Sonraları ekşilik gitse de bu çiğ akor devam ediyor. arkada sevebileceğim parlak turunç, beyaz çiçek ve bal akorları var fakat burnum bu kadar çiğ bir yeşili ön planda kokladığında diğer kısımları göz ardı edecek derecede körleşiyor. Buradaki çiğ yapı ezilmiş maydanoz suyu tarzı. Aynı türden çiğlik, yine anlaşamadığım Apsu'da da mevcut. Özellikle ortadan itibaren her nasılsa yeşilini daha arka plana atsa da çiğ kısım aynı kalıyor. Bu yapıyı önceden rom diye düşünmüştüm fakat nereden geldiğini bilemesem de hissettiğim yapı yaklaşık olarak bu şekilde.

Yorum

Dior Homme Parfum. Şahsi fikrimce Daha soğuk kış ayları için kullanılmalı. Karlı bir gecede harika olacağını düşünüyorum fakat bu sıcaklar ne aman allahım

Yorum

Nishane nefs çok sevdimm güzel koku

Yorum

Fahrenheit Absolute

Yorum

Xerjoff - Fars

Yorum

Chanel Bois Des İlles

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Ajmal Qafiya 2

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Jacques bogart witness vintage kullandım. Tütsü- Tarcın- Meseyosunu ekseninde bir koku. Başlangıçta tarçından kaynaklı hafif bir tatlılık varken , giderek tatlılık kayboluyor ve koku tütsünün baskinligiyla tatliliktan uzak ve balzamik bir yapıya bürünüyor. Kokuda tütsü en baskın nota , meseyosunu da onu eslik etmeyi bırakmıyor baştan sona. Başka notalar da var tabii ben sadece en baskın hissedilenlere değindim. Gerçekten güzel bir kompozisyon.

Yorum

Office for man

Yorum

İşleniyor...
                              X