Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bu basligin adi aslinda "Bugun hangi parfumu kullandim?" Degil de, "bugunku parfum yorumunuz?" Seklinde degistirilse daha guzel olur

Yorum

• uncle-benjen
      uncle-benjen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Pimi çekti ve usulca yere bıraktı .. Yüzünde küçük bir ifade dahi yoktu..

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bilmem Can sıkıntısı işte. Muhabbet başlatırım belki dedim.

• Xerjoff Alex 2
    Niş dünyasının abartılan evladı olur kendileri. Bu kadar yüksek fiyata pazarlanmazsa bu kadar yorumcular tarafından abartılmasa bu kadar fazla popüler olmazdı. Kuzenim bunun krem gibi koktuğunu krem gibi kokan bir parfüme bu kadar para verilmesinin absürt olduğunu söyledi bende katılıyorum kendisine ve dekatım bitince bir daha uğramacağım sana alex. Performansı bolca bolca kokuyor işte, performans arayanlar mutlaka bir baksınlar. Mutlu pazarlar. 🙂

Yorum

• samettemiz34
      samettemiz34 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      merak ediyordum sayende hevesim kırıldı teşekkür ederim

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bu parfüme verilecek dekant parasına daha güzel parfümler deneyebilirsiniz hocam. 🙂

• dior homme parfum dekantla ilgili problem mi var bilmiyorum oldukça tene yakın duruyor koku,yayılım düşük onun dışında kremsi hissiyat,irisin başrolde olduğu odunsu notalarda çevrelenmiş bi parfüm deri notasını alamadım.

Yorum

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam, hangi şişeden alınma dekant ? Yeni 100’lük şişe mi ? Yoksa eski 75’lik şişe mi ?

• Kilian Apple Brandy... bu koku bana bir kokuyu anımsatıyor ama çıkaramadım... belki de eskilerden bir koku onun için hatırlayamadım.. başlangıcını beğendim ama sonrası çok daha güzel, Kilian markasının vanilya kullanımını beğenmişimdir.. onunda etkisi var diye düşünüyorum..

Yorum

• Frederic Malle Monsieur kullandım. Kaliteli bir paçuli parfümü. Tütsü dumansı bir yön katmış. Vanilya da iki notanın da etkisi ile koyu, karanlık tatlılık katmış. Tom Ford Patchouli Absolu ile birbirilerine yakın olduğunu söyleyebilirim. Baya erkeksi bir koku. Kalıcılığı da baya yüksek.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: atua View Post
        dior homme parfum dekantla ilgili problem mi var bilmiyorum oldukça tene yakın duruyor koku,yayılım düşük onun dışında kremsi hissiyat,irisin başrolde olduğu odunsu notalarda çevrelenmiş bi parfüm deri notasını alamadım.
        eski diye almıştım dekant satan bir arkadaştan..

Yorum

• Nishane Ambra Calabria ile yaz günlerine özlem duymaca... Güzel bir parfüm, ferah bir amber.

Yorum

• Dior homme

Yorum

• Nishane Afrika Olifant. Nishane'nin ana akım (Hacivat, Ani, Fan your Flames vs.) parfümlerindense bu tarz aykırı parfümlerini tercih ederim.
              Son Düzenleme Myrkur; 13-12-20, 17:51. Tarafından yapıldı.

Yorum

• CdG 2 MAN

Meyvemsi tatlılık, tütsü, vetiver ve Mark'ın ustalıkla harmanladığı baharatlar...

Yorum

• Asaid
                  Asaid Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Mark'dan kastınız nedir? edit :Parfümörmüş yeni gördüm 😅 ben de dedim bir malzemenin adı mı.. "harmanlandığı" şeklinde okumuştum.

• İbrahim20
                  İbrahim20 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme

• Acqua di Parma - Colonia Oud

Yorum

• Terre D Hermes Edt 2014

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Gece gece birkaç fıs montblanc explorer, ansızın gelen aventus isteğini görüyor sanırım sadece ben miyim bu kokunun çok başarılı aventus klonu olduğu düşünen? hatta bazı batchlerden daha iyi aventus (performans açısından)

Yorum

• Loewe - 7

gerçekten severek kullandığım bir parfüm.

Yorum

• Nasamtto Black Afgano

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                        X