Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Escada pour homme vintage.

Yorum

• Xerjoff More Than Words
      Adı gibi kelimelerden daha fazlası mı ? Bence değil, açılışını bir türlü sevemedim. Genel olarak beni ikilemde bırakab parfümlerden ama şişeli almam çünkü niye güzel ülkemizde ki fahiş fiyatlardan dolayı. Herkese evde güzel mutlu haftasonları dilerim. 🙂

Yorum

• black orchid parfum ickiliyle seyretilmiş black birazda yesillik algıladım...karanlıgı gitmiş başka çizgiye kaymış gibi geldi bunlara alternatif tiziana terenzi maremma unisex kullanıma oldukça uygun paçuli kakao ve ylang ylang kaiteli harman kesinlikle...

Yorum

• Creed Silver Mountain Water.. Evdeyiz..

Yorum

• Eski dost Encre Noir ile "reunion".

Yorum

• Hazır karantinadayken evde Amouage Beach Hut Man kullandım, yaz hasretimi giderdim.

Yorum

• Sadece Aventus'lu kolonya.. İkisi yakışıyorlar..

Yorum

• Aryan
                  Aryan Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hocam o yapıldı: Aventus Cologne.

Ud ile katmanlarsanız daha özgün olabilir, o zamana kadar BlackRock, Aventus Oud diye bir parfüm çıkarmazsa tabii.
                  Son Düzenleme Aryan; 17-12-20, 18:30. Tarafından yapıldı.

• uncle-benjen
                  uncle-benjen Yorumladı
                  Yorumu düzenleme

• Uzun zaman sonra (covid faln yuzunden degil ) parfum denedim. Nasomatto Fantomas... Oldukca bariz tropik tatlimsi meyvelerle basliyor. Oda spreyi sikilmis gibi bir bulut. Ardindan topraksi sert bir govde yerlesiyor. Bu parfum fazlaca Orto Parisi olmus. Ismini bilmesem "bu parfum Orto Parisi'nin biseyi" derdim. Orto'nun Bergamask haric butun kokularini kullandim ve denedim. O yuzden net soyleyebilirim ki bu bir sentez calisma olmus. Sadece kullanmadigi yeni bir meyveyi acilista kullanmis. Bana kavun mango arasi bisey gibi geldi. Seminalis yumusakligi ve yine yumusak his veren sutumsu tatliligi ile Viride in nemli kuflu topraksiligi birlesmis. Derinlerden Terroni vari bir misk de geliyor.

Toparlayacak olursak, bu fiyatlara almam. Tarzi bana uygun degil yine almam. Denemis oldum ama bir daha elim gitmez. Ozgun sayilabilir ama bana gore tam bir sentez ve yeni bir sey vadediyor gibi dursa da sasirtmiyor. Bu sebepten de almam. Koleksiyonuma eklemem Seveni cok olur. Cunku tam bir genel begeni nişi. Ben de sevdim havasini ama beklentim yuksekti. Sevmedim diyemem yani. Illa kavunlu biseyler kullanacaksam eger cok net bir sekilde Gallagher Amongst Waves kullanirim. Ardina bakmam bile

Bu seviye bir fiyat etiketine sahip kokunun kaliciligini ivir zivirini konuşmak istemiyorum. Nasomatto seviyesinde

Yorum

• Mona di Orio Vetyver kullandım. Açılışında ağırlıklı olarak köksü vetiver ve zencefil hissediliyor. Orta ve son kısımlarında vetivere greyfurt ve baharatlar eşlik ediyor. İçeriğinde göremedim ama hafif çiçeksi bir hava da hissediyorum. Bence referans vetiverlerden birisi ve performansı da ortalama.

Yorum

• HdP - Ambre 114

Yorum

• Bugün Profumum Roma Fumidus kullandım. Baya topraksı vetiverli bir açılışa sahip. Ortalara doğru böyle fındığa benzer bir tat veriyor. Dindikçe silik bir tatlılık ilavesi ile tenden ayrılıyor. Tematik bir kokusu var. Kullanan kişiye mesafeliyim havası verir gibi.
                      Son Düzenleme vagonlar; 12-12-20, 22:43. Tarafından yapıldı.

Yorum

• moschino uomo

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Miller Harris - L'Air de Rien
                          bu parfümde ana yapının (Encens Mythique tarzı) soğuk gül - buhur - amber'e dayandığını düşünüyorum. Paçuli topraksılıktan uzak, Meşe yosunu da alışkın olduğum kullanım şekli ile yok. Tozlu misk içerisine gömülü gül, buhur, amber. Melankolik çekici bir havası var. Bununla birlikte beni rahatsız etmese de hafifçe sentetik kalıyor. Parfümde yeşilimsi bir hava var ama epey derinlerden geliyor, bilinçli şekilde mistik akuatik eskitme havası oluşturulmuş sanki. Tek kelime ile "garip".

Yorum

• vagonlar
                            vagonlar Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Hocam siteyi gece moduna alınca fontun rengi yüzünden yazdıklarınız hiç okunmuyor. Ziyan olmasın yazdıklarınız diye belirteyim dedim.

• Asaid
                            Asaid Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            😅 bu renk de beyaz da daha iyi belli oluyor aslında. Gece modunu hiç bilmiyorum ama maksat forumda aratıldığında ufak da olsa bir bilgi bulunması zaten. uyarınız için teşekkür ederim 👍🏼

• Guerlain habit rouge edc vintage.

Yorum

• Tom Ford - Ombre Leather..

En sevdiğim Tom Ford bu..

Deri ve paçuli müthiş, ve başlangıçtaki o yasemin çok hoş..

Beau De Jour da sevilesidir, küstürmeyeyim şimdi..

Yorum

İşleniyor...
                            X