Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: fsater View Post
    Nishane - Fan Your Flames. sert bir açılışı var sanki yeni bir viski şişesini açmış kokluyorsunuz gibi yoğun bir açılış.montale veya mancaralardakine benzer bir tütün kullanımı orta notalarda epey baskın.tütün çok kıvamında kullanılmış şekerli ve tatlı bir yapısı var buda sanırım nota örgüsünde yer alan tonka'dan geliyor.Nota örgüsünde yok ama ben sandal ve deri kokusuda alıyorum.Benden geçer not aldı ama çarpıcı bir kokuda olduğunu düşünmüyorum
    En azindan degisik...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• MANCERA .. AOUD CAFE
      JOVAN...MUSK

Karisik sıktım... cok ta hosuma gitti.. guzel oldu ama... 😊

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• 1740 dekantımı sıktım ve şişeli alacaklar arasına ekledim, çok etkileyici bir Sanat Eseri! Buradaki ölmez otu ve vanilya birlikteliği yine bayıldığım bi parfüm olan Guerlain Angelique Noir’e göz kırpıyor ancak guerlain bunu yeşil notalarla devam ettirirken 1740 oldukça seksi bir deri ile harmanlamış; üç harf ile anlatmak gerekirse AŞK

Yorum

• Van Cleef Arpels Midnight in Paris EDP. Designerlar arasında çok farklı bir yerde olan bir parfüm. Maalesef üretimi durdurulanlar kervanına katılmış.
          Son Düzenleme Myrkur; 10-12-20, 21:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Efsaneyi bir kez daha hatırlayalım.

KOUROS

Yorum

• Sabah Layton Exclusif sıkmıştım, kalıcılığı uzun değil. Benim tenim ile uyum sağlayamadı bu parfüm.

Öğleden sonra da üstüne Guerlain Cuir Intense. İşte parfüm budur dedim...

Yorum

• Bir efsane Guerlain-Lidge vintage. Akşama çok yakışıyor bu parfüm. 🙃

Yorum

• Orlov Bright Red

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• PM. Plettenberg - Dreckig Bleiben
                    Zencefil-Neroli ağırlıklı sıcak aromatik baharatlı canlı bir başlangıç. 1-2 dk. sonra turunç hissi tamamen kayboluyor, motor yağlı zencefilli siyah çaylı yakıcı reçineli bir yapı yerine geliyor. Ortaya doğru gelirken bu yakıcı zencefilli bölüm etkisini azaltıyor, reçine kuruyup çay ile birleşiyor, yağlı dokusunu koruyarak tene yaklaşıyor. Orta kısım çoğunlukla limonlu çay - motor yağı - yanık reçine akorları ile devam ediyor. Tatlılık sıfıra yakın, labdanumun tatlılığı hissedilmiyor, yalnız hafifçe deri akoru katkısı var. Sona geçiş oldukça yavaş gerçekleşiyor, sonda ortadaki yağlı hafif kirli doku devam etmekle birlikte üstüne hatırı sayılır miktarda sedir ve az biraz vanilya eklenmek suretiyle yine oldukça kuru fakat hafifçe daha tatlı odunsu şekilde kapanıyor.
                    Burnu kurutan derecede ilginç bir reçine-çay yapısı var. küçük bir benzerlik olarak Mogao'daki çok sevdiğim mürekkep çay is portakal akorlarını baş-orta arasındaki kısımda bir ara anımsatsa da tamamen farklı bir noktaya evrildi biranda. Özellikle orta ve son kısımdaki akoru benim için oldukça rastlanmadık ve özgün. tarz olarak beğenime uygun, notaları da oldukça ilgi çekici ama koku yapısında nedense sevemediğim birşeyler var.

Yorum

• Chanel allure homme edt.

Yorum

• Orlov De Young

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Jovoy Private Label, paçuli ve vetiver birbirine çok iyi yakışmış yağmurlu havalarda bir başka güzel kokuyor.

Yorum

• Montale - Intense cafe .... kokalım bakalım kahveli güllü vanilyalı lokum

Yorum

• nicolai new york intense

Yorum

• zegna haitian vetiver, yağmurlu konya sabahında..
                                epey özlemişim.

Yorum

İşleniyor...
                                X