Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Regalien Musk Barrel

Yorum

• Hermessence Cedre Sambac kullandım. Açılışını biraz keskin buldum. Ağırlıklı olarak indolik yasemin hissediliyor ve sedir biraz daha alttan geliyor. Orta ve son kısımlarında keskin hava azalıp sedirin öne çıkmasıyla gayet dengeli bir şekilde ilerliyor. Performansı ortalamanın biraz altında olsa da çok beğendiğim bir çalışma ve oldukça huzur verici.

Yorum

• Bentley Intense

Modern ve maskülen bir vanilya yorumu...

Yorum

• Chanel Coromandel Edp. Şişeli sahip olduğum için kendimi çok şanslı saydığım harika ötesi bir parfüm.

Yorum

• Nishane - Hundred Silent Ways.

Yorum

• Diptyque - Eau Duelle Edp
              Edt sini daha evvel denemiştim, pek yer etmemiş hafızamda sadece kokusunu alabilmek için epey uğraştığımı hatırlıyorum.Bir de edp formunu görmek istedim.Fikrim değişmedi, çok silik, dikkat çekici hiçbir niteliğini bulamadığım bir Diptyque.. Benim algımla ilgili bir sorun mu bilmiyorum ama insan tenine sıktığı bir kokuyu hissedebilmek için bu kadar uğraşmak zorunda kalmamalı yani söyleyecek gerçekten fazla bir şey yok..

Yorum

• Initio - Divine Attraction
                genel yapısı; limon'un aromatikliğinden ayrılarak asit kısmının(limon tuzu) ve vetiver'in yeşil-kök-odun-toprak akorlarından ayrılıp balzamik-baharat ve çok az da isli tarafının ekstrakt edilerek birleştirilmiş hali. bunun sonucunda kırmızı biber yakıcılığına sahip burun yakan yoğun ama sade bir zencefil akoru ortaya çıkmış. deri ne hayvansal ne de tam plastik. Daha çok saf alkol, yıldız anason, motor yağı tipinde. Kokuyu çok beğeniyorum fakat iki fısı bile burnumu akıtıp gözümü yaşartacak derecede keskin. Yanıklık, bildiğimiz kömür tipi sönmüş isli; veya tütsü tipi dumanı tüten tarzda değil daha çok endüstriyel yağın kazan içerisinde kaynatıldığı tarzda sıcak ve hafif metalik keskinlikte. yine de sevilesi kontrollü bir yanıklık var. koku olarak zor değil fakat yapısındaki Journey'deki sichuan biberinin 3 katı yoğunluğundaki kısım fiziki açıdan burnu ve gözü zorluyor.

Yorum

• Parfums de Marly - Carlisle

Yorum

• Tuxedo ya devam
                    Click image for larger version

Name:	IMG_20201223_233219.jpg
Views:	199
Size:	1.40 MB
ID:	189455
                    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Swann
                      Swann Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      nasıl kokuyor, ysl kokularına aşığım, şişe çok güzel 👍

• ormonde jayne ormonde man

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• herve gambs tonka majestic

Yorum

• TM Pure Havane

Yorum

• Tom Ford Beau De Jour kullandım. İlk dekantını alıp sonradan da şişesini aldığım karizmatik, maskülen bir fujer örneği. Rahatlatıcı bir etkisi var. Lavanta, nane ve meşe yosunu tenimde algıladığım, bana hissettirdikleri notalar. Herbal etkisi ile lavantanın uyumu hoşuma gitti baya. Tatlı parfümlerden bunalanlara denemesi için iyi bir aday.

Yorum

• fsater
                            fsater Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            dekantı nerden aldınız

• vagonlar
                            vagonlar Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Başka bir forumun splitinden almıştım.

• MFK - Oud Satin Mood. 🙂

Yorum

• Tom Ford Tobacco Vanille