Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Killian Black Phantom, kalıcılık ve yayılım ortalama üstü tatlı bir koku,parfümü beğendim ancak içinde benim beğenmediğim bir nota var badem ya da vetiver olabilir, bende sentetik plastiğimsi bir his yaratıyor.

Yorum

• Herod
      Herod Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      kahve kakao karamel gibi yoğun aromalar olunca aynı anda birde badem eklenmiş bence çok normal beni de rahatsız etmişti...

• Costume National Soul

Yorum

• Günaydın tiziana terenzi spirito fiorentino kullandım bugün .. açılışı biraz tuhaf kirli bir hava var ama sonrasında çok mistik bir kokuya dönüşüyor

Yorum

• Alghabra ottoman treasure. Kalıcılık ve özellikle yayılımda deneyimlediğim parfümler arasında kesinlikle ilk 3 de yer alır. İnanılmaz....

Yorum

• Dün Lolita kullanmıştım,bugün de La Petite Robe Noire kullandım.İkisi arasında tercihim Lolita ama LPRN da çok güzel.Lolita ya göre daha pürüzsüz,daha vişneli.Kalite olarak da daha üstün olabilir ama Lolita daki menekşe ve anason,parfüme çok güzel bir hava veriyor.İkisi de çok severek kullandığım parfümler.

Yorum

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            LPRN edp si çok güzel bir parfüm. oldukça kompleks bir koku. Loewe Quaizas Quaizas Quaizas da çok güzel bir parfümdür. kızılcık, siyah üzüm, vanilya, bal, amber .yasemin, misk, gül ve paçuli.

• Libra
            Libra Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Evet Quizas ı bir arkadaşım çok önermişti yıllar önce.Ben de denediğimde beğenmiştim👍🏻

• Montale Intense Cafe

Yorum

• Aryan
            Aryan Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            😌😌

• MFK Satin Mood

Yorum

• zara vibrant leather cologne...
            lime zencefil sedir...
            basit ferah zencefilli bol misket limonlu kolonya...
            enerji veriyor nefis bir patlama sonra zencefille yumuşuyor sedir odunsu hale getirip doygun bir koku oluyor...
            dior homme cologne klonu...
            tende ve kıyafette şaşırtıcı derece de iyi...
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• mizansen035
              mizansen035 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              fiyatına ve markanın imajıma göre oldukça başarılı ve kalıcı bir koku. Dior Homme Cologne kopyası. ama ondan daha iyi resmen. ve şu an zara da 29 lira.

• Herod
              Herod Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              sonuncuyu taksim zara dan dün ben aldım 30 tl ye...

• mizansen035
              mizansen035 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              ben forum bornova zaradan 2 tane aldım. 1 tane de daha önceden vardu.

• roja dove musk aoud

Yorum

• pdm layton.biraz daha farkedilir olsa biraz daha derin olsa bu parfüm olmuş derdim.Fiyatını düşününce pekde başarılı bulmuyorum açıkcası.vanilya ve lavanta kokusu alıyorum elma kokusunu pek alamıyorum

Yorum

• Nishane sultan vetiver. Kendini sürekli koklattiriyor yoğun vetiver kokusu. Ama sevdim mi sevmedim mj çözemedim. ikilemde bıraktı beni

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• House Of Matriarch Orca kullandım. İç ısıtıcı, tatlı, doğal ve kaliteli bir parfüm. Ambergrisi bana tanıtan ve içindeki odunsu öğeler ile beni kendine daha çok bağlayan Orca, indie parfümlere bakışımı da değiştirmiştir. Genelde indie parfümleri denerken "2-3 senedir bu oyundasın, büyük ihtimal beğenmezsin, senin tarzın değil, burnun daha o kadar gelişkin değil." kafasında olduğumdan bu parfümü de aynı kümeye koymuştum. Ancak beni çok şaşırttı. Hem çok artistik ya da zorlama değil hem de doğallığın getirdiği sertliklerden arınmış şekilde kullanana gram rahatsızlık vermeyecek bir kalitede. Fazla doğal olmasının getirdikleri olduğu gibi götürdükleri de var. Çok kalıcı olmasına rağmen pek istenilen seviyede yayılımı yok. Burnunuza yakın yerlere (boyun çevrenize, kulak arkasına, ensenize vs) rahat sıkabilirsiniz çünkü yayılımı sınırlı. Şahsen daha öğrenecek çok şeyim var diye denememe gafletinde bulunmadığım mutluyum.

Yorum

• Alex 2

Yorum

• Birkaç toplantının olduğu bugüne yakışacağını düşündüğüm montabaco intensivo kullandım. Farkedilirliği de kendini sordurdu. Tütünün kuru hali ve odunsu yapısıyla tam bir beyefendi kokusu. Çok baskın olmayan ardıç kullanımı ayrıca hoşuma gitti. Keşke fiyatı biraz daha makul olsaydı da şişelisini edinseydik.

Yorum

• L'Air Des Alpes Suisses

Kompozisyon olarak yine harika bir işe imza atmış Tauer, sizi alıp götüren, tasvir etmek istediği hikayeyi size geçiren enfes bir parfüm olmuş. Bahar ayında alplerden esen soğuk rüzgarın ciğerinizi üşüttüğü ama aynı zamanda kremsi çiçeklerle koklamaya doyamayacağınız bir parfüm olmuş.

Yorum

İşleniyor...
                        X