Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Aventuslamaca

Yorum

• Mancera wind wood

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20200410_152725_1586532764648.jpg
Views:	246
Size:	1.72 MB
ID:	160390
        فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Oj man

Yorum

• Gece için tom ford noir de noir

Yorum

• Coco Mademoiselle Intense kullandım.Denemek için 50 ml almıştım.Güzel bir parfüm.Beğeniyorum ama hala tercihim klasik edp.Klasiği daha taze,daha ferah,daha çekici bana göre.Intense olanı,klasiğin ilk çıktığı haline benzetenler var ama ben bu görüşe kesinlikle katılmıyorum.Klasik olan ilk çıktığında daha güllü,daha oryantal havada bir parfümdü.Şimdiki kadar fresh değildi.Şimdikiyle tam aynı olmadığı konusuna katılıyorum ama intensede de daha farklı bir hava var.Daha baharatlı ve kirli bir his var bence.Kesinlikle kötü diyemem.Hala çok güzel ve bir tık daha kalıcı.Ama klasik edp hala benim favorim.

Yorum

• Xerjoff - Fars

Yorum

• Serge Lutens Chene (vintage) kullandım. Meşe, huş ve sedir ağacına eşlik eden rom çok keyifli. Bunların biraz arkasında baharatlar da hissettim ama parfüm tene çok yakın kalıyor.

Yorum

• Serge Lutens Chergui

Yorum

• Bir tarafa Montale Aoud Cuir d’Arabie diğer tarafa Mendittorosa Le Mat. İki parfümün de ortak yanları taşıması pek kolay değil ama başkasının üstünde duysam net beğenirim gibi. Kendi üstümde de beğeniyorum tabi. Yine de uzaktan gelen kokusu daha hoş olur gibime geliyor. Le Mat’taki kuru yapı ve paçuli çok güzel. Aoud Cuir d’Arabie ise gerçekçi deri ve ödü koklayabileceğiniz en güzel örneklerden biri. İki parfümü de seviyorum.

Yorum

• Dışarda sokağa çıkma yasağı, biz halen ofiste arkilerle Mancera - Instant Crush keeyfiiiiiğğ

Yorum

• Armani Prive Cedre Olympe

Yorum

• Encre noir sport

Yorum

• Xerjoff Richwood denemiş olan var mi ? Belli ölçüde chanel coromandele benzetilmiş, daha uniseks diyen var. En iyi Sandal ağacı parfümü diyen var. Fiyatı da göz yaşartan cinsten gerçi 100 ml 500 pound.

Yorum

• xPixa
                                xPixa Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Kokuyorum forumunda Ertuğrul abide şişeli olarak var. İsterseniz ona direk sorabilirsiniz

• orangeverte
                                orangeverte Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                xPixa teşekkür ederim

• Mancera kumkat wood

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X