Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Lumiere Noire 2013

Yorum

• Montale-Red Vetiver. Terre klonu. Ama bir vintage terre asla olamaz. Günaydın 😊

Yorum

• alex 3

Yorum

• Fb- Lost In Heaven kullandım.
          Genel fb dnası(çiçeksi, tozlu, pudralı yapı) burda da mevcut. Canlı ve feminen başlayıp sonrasında olgun, daha oturaklı, unisex sınırına bir nebze daha yakın bir imaja bürünüyor ve güzel esintiler sergiliyor. Sex and the sea nin kışlık versiyonu gibi.
          Şu ana kadar denediklerim(the lovers tale, angel dust, dark side, sex and the sea) arasında, en katmanlı ve sıkılmadan tahammül edebildiğim fb kokusu diyebilirim tabi başlangıçtaki sınırlarımı zorlayan yapışkan hissiyattaki tatlılığı saymazsam. Ayrıca dozajlama konusunda dikkat gerektirdiği kanaatindeyim. Kalıcığı da bezdiren cinsten.

Yorum

• Terre d’Hermes 2008

Yorum

• Bugün dışarıda yaklaşık 100 adım atacağım. Sosyal mesafeyi korumayanlar olursa silahım belli Salome.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                Umut Kurtoğlu Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Anubis de Salome da oldukça kaliteli kokular. Anubis daha geniş bir çevreye hitap ediyor Salome’a göre. Salome’da vintage hayvansılara bir selam var bana kalırsa. Fırsatınız olduğunda ikisini de denemenizi tavsiye ederim.

• Aryan
                Aryan Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Kuşkusuz... Sadece şişelerin üzerindeki kelebek imajının bende yarattığı duygudurumuna göre yorum yapmıştım. Bir ara kelebek koleksiyonu yapacak kadar ilgimi çekiyorlardı. İki parfümü de denenecekler arasında ekledim.

• Abbathdoom
                Abbathdoom Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Birkaç gündür aklımdaydı ve özlediğimi farkettim. Ama yanıma almadığım için uzun süre kullanamayacağım. 🙁
                Şiir gibi bir parfüm...

• Olympea kullandım.Son günlerde iyi anlaştığım parfümlerden.Şu dönemde her parfümü rahat kullanamıyorum.Normalde çok sevdiğim bir parfüm,birden beni bunaltabiliyor.Olympea,tatlı ama aynı zamanda ferah yapısıyla,eskiye nazaran çok daha severek kullandığım bir parfüm oldu bu günlerde.Yumuşak,yormayan,çok hoş bir tatlılığı var.Burnu tırmalamıyor.Aynı zamanda ferah,temiz bir his veriyor.Kalıcılığı da oldukça iyi.

Yorum

• Nishane Bosphoruz.

gitmeyeydi iyiydi. Bizimle kalsaydı ya.

Yorum

• Mancera Red Tabacco 2 fıs yeterde artar.

Yorum

• Armani Prive Cedre Olympe . Turunç eşliğinde sedir baskın güzel bir koku.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Siyahulan View Post
                    Mancera Red Tabacco 2 fıs yeterde artar.
                    Siyahulan bu parfumle ilgili kullanım için ağır bir koku olduğu yorumlarını okudum. O yüzden biraz mesafeli durduğum bir koku. Sizin düşünceniz nedir bu konuda?

Yorum

• mizansen035
                      mizansen035 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben de kendi düşüncemi söyleyeyim. Evet ağır bir koku. Çok kuvvetli yapışıyor adeta. Fazla özgün bir koku da değil bana göre. Fakat markanın en sevilen kokusu belki de. Ama bana göre de markanın en iyisi Hindi Kush

• İsabey L'Ambre de Carthage, dolabımın köşesine koyup sıkmaya kıyamadığım gizli hazinelerimden. Çok özlemişim iyi ki varsın

Yorum

• mancera instant crush

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sağ bilek Yakura Tayga, sol bilek Yakura Koru
                        ​​​​

Yorum

• Guerlain - Santal Royal
                          Herkese hayırlı kandiller

Yorum

İşleniyor...
                          X