Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• clive christian x

Yorum

• CN Home

Yorum

• KARALARIN_CEMAL Ragıp hocam bugüne kadar Clive Christian ları hep es geçmiştim, şimdi siz super deyince radarima alıyorum

Yorum

• Valentino Uomo Edp yaygın görüşe katılıyorum güncel homme serilerinden çok daha güzel ve performanslı

Yorum

• furkan1001 kastettiginiz valentino uomo intense olan herhalde. Bunları bulmakta zorlaştı.

Yorum

• furkan1001
              furkan1001 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Evet ta kendisi ben 2.5 yıl önce almıştım daha 40 ml filan var

• Guerlain l'homme ideal edp

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Creed Aventus

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Encre Noire Sport kullandım. Bugün zorlamayan, hafif bir parfüm kullanmak istedim.

Yorum

• Öğleden sonra da LM Ultimate seduction extreme oud a devam. Deriyle birlikte ud kokusu da gelmeye başladı.

Yorum

• Annick Goutal Ambre Fetiche

Oldukça tozlu, tütsülü, sıcak ve baharatlı balzamsı bir amber kokusu. Çok canlı bir parfüm değil biraz sıkıcı gibi duruyor. Heralde koku profili çok bir değişim göstermeyecek. Bir de bileğimi yakından kokladığımda yolunda gitmeyen bir şeyler var gibi duruyor ama havadan burnuma gelince daha bir güzel kokuyor.

Yorum

• bugün bol bol eyüp sabri tuncer hatıralar kolonyası kullandım.kullandığım en iyi kolonyalardan öneririm herkese

Yorum

• Creed Spice&Wood
                        Bergamot ve limon ile açılan parfüme elma eşlik ediyor. Bir nota daha var açılında henüz çözemedim burnu çok yoruyor daha sonra keyifli bir hâl almaya başlıyor, baharatlar çok iyi kullanılmış karanfile alttan eşlik eden sedir tam bir Creed imzası pozisyonunda. Çok yayılan bir tarzı olmasada gün içinde her daim kendini hissettiriyor.
                        Çok lüks koktuğu aşikâr ama parasını hakkettiğini düşünmüyorum.

Yorum

• Carnel Barcelona - Megalium...hârika tarçın ve tütsü..freş başlangıcı da muhteşem.

Yorum

• Robert Piguet Bois Noir

çok katmanlı bir parfüm değil. Tene değdiğin andan sonuna kadar odunsu notalar ve misk hakim oluyor parfüme. Orta notalarda yine odunsu notalar hakimken paçuli ve çok belli olmayan balsam var. Son kısımda ise Sandal ağacı ve misk. Küflü bir yapıda ilerliyor parfüm. Bana biraz Serge lutens vetiver oriental i hatırlattı bu küflü yapısı ile.

Yorum

• Lidge kullandım.

Yorum

İşleniyor...
                              X