Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfum d'Empire Acqua di Scandola kullandım. Denediğim en doğal citrus açılışı yapan parfüm diyebilirim. Limon çok gerçekçi ama kesinlikle burun yakan cinsten değil. Arada tuzlu bir sucul hissiyat da veriyor ama bu çok değil, çok belirgin olsa ben sevmezdim. Kremsi bir yeşillik ile güzel bir sabunsu yönü de devamında hissediliyor. Bence maskülen bir koku. Kalıcılığı da bu karakterdeki parfümlerden iyi.

Yorum

• OJ Ambre royal
      Kalıcılıgının hatırına 2. Günde şans verdim parfüme bakış açışım değişti böyle kalıcılık ve yayılımı daha önce kullanımlarımda hiç farketmemiştim anladımki yerinde ve mevsiminde kullanıldığında her şey çuk oturuyor .

Yorum

• Bol yağmurlu istanbul sabahını süsleyen sel de vetiver kullandım.

Yorum

• Memo Tiger's Nest ...

Yorum

• Tauer LDDM.. yağmur, toprak kokusu ve altyapısı bozuk şehir..

Yorum

• Regalien - Heart of Rose

Yorum

• Bugün şu Black Afgano ile artık tanışalım dedim. Daha önce böyle birşey ile hiç karşılaşmadım. Koku benzerliği yönünden değil de yarattığı şaşkınlık açısından; chergui ilk denediğimde böyle afallamıştım. Orta notalara geçmek bilmeyen bu kokuyu anlamak, algılamak için zaman zaman bileğimden koklayarak koku reseptörlerimin bir kısmını öldürdüğümü düşünüyorum. Fakat oldukça ağır dumansı, tütsülü bu kokuyu galiba sevdim ya da cannabis notası etkisi altına alıp beğeni hissi yarattı bilemedim Yalnız genzimde beni çok zorlayan, rahatsızlık veren acımsı bir hissiyat var. Her an her dakika kokusu burnumda, farkedirlik değil bu başka birşey. Kalıcılık: oo oorta notalara ne zaman geçecek?

Yorum

• caliban
                  caliban Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Benim de beğenebileceğim bir tarzı var aslında ama 3-4 yıl önce denediğimde baş ağrısı yaptığını hatırlıyorum.

• _sefa_
                  _sefa_ Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Aynen hocam. Kesinlikle dozajına dikkat edilerek uygulanması lazım. Bir dahaki sefere bileğime uygulamayacağım.

• Derinin yasemin eşliğinde her daim başrolde olduğu ,fragrantica.com da 2019 yılının en iyi erkek parfümü seçilen Ombre Leather kullandım , iyi de iltifat aldı kereta .
                Click image for larger version

Name:	20191224_144502-1_1577190236340[1].jpg
Views:	277
Size:	1.57 MB
ID:	147458

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Armaf CDNI, ,limon,bergamot ve vanilya kokularını seçebiliyorum, bergamot limona göre daha ön planda sanki. Kalıcılık performans fiyatına göre çok iyi. Kıyafette kalıcılığı daha da iyi. açılıştan çok orta ve bitiş kısmı daha hoşuma gitti.

Yorum

• Profumum roma soavissima
                    Markadan denediğim ilk parfüm.çok çok beğendim.iris gül amber iskeletinde sıcak pudralı bir koku

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Aslinda bugun degil de dun sabah 7de sıktıgım Tauer Patch Flash.

Neden bugune yaziyorum cunki 2 fis halen olanca gucuyle kazagimda kalmis. Hatta bulundugu dolabi ve biraz da odayi doldurmus. Feci etkili ve kalici bir parfum gercekten. Kokusunu da severseniz iyi bir tercih, 30 ml si 45 EUR civarina 1.5 sene once almistim fakat biraz zamlanmis sanirim
                      Son Düzenleme Leto; 24-12-19, 21:06. Tarafından yapıldı.

Yorum

• light my fire; ballı tütün. bayılıyorum bu kokuya.

Yorum

• FM Promise

Bu kış açık ara en favorim oldu bu koku. Hiç beklemediğim kadar da çevremdeki kişiler tarafından beğenildi. Galiba şişesi bittiğinde elimdeki kokular içinde tekrar almayı düşüneceğim tek koku şu anda Promise.

Yorum

• Perfumecatcher
                            Perfumecatcher Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Çok sevdiğim bi parfüm oldu Promise. Günlük kullanıma (özellikle ofis için) uygun olmadığını düşünüp sadece özel zamanlarda kullanıyorum ya da sadece tek başıma keyif yaparken Bu yorumu gördüğüme çok sevindim, cesaret geldi, yarın sadece 2 spreyle günü geçirmeyi deneyeceğim.

• profumum roma arso
                          Son Düzenleme Umut korkut; 25-12-19, 09:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Kerosene Walk The Sea

Yorum

İşleniyor...
                            X