Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Andy Tauer LDDM
    Lavanta açılışlı parfümleri her zaman çok ferah bulmuşumdur mesleğim gereği baharatlarla iç içeyim iki favori baharatım kimyon ve kişniş ile lavanta çok acayip iş çıkarmış açılışı enfes Ortalarda amber parfümü olduğunu hatırlatıyor destek. Olarak sedir devrede Gül kendini devamlı hissettiriyor fas ‘ı Sahra çölünü bilmem ama beni Doğu Anadolu’ya gezintiye çıkarttı . Kalıcılıgı çok iyi ama farkedilirlik biraz zayıf tabi benim mutlu olmam mı karşı tarafın fatketmesi mi dersek sonuç olarak şişesinin peşine düştüm .

Yorum

• Ormonde jayne - Man aramız mesafeli elim gitmez bu sefer şans verdim baharatlı yeşil olan parfüm dengeli olan notalarindan dolayı sevemedim yada sebebi başka ama bulacağım bunu (:

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Regalien - Spade of Vetiver. Özellikle vetiver sevenler, Regalien'in "Spade of Vetiver"i denemelidirler. Paçuli de çok hoş hissediliyor Spade of Vetiver'de. Bence bu parfüm şu an piyasadaki en iyi vetiver (kabe samanı) parfümü; Frederic Malle'ın "Vetiver Extraordinaire", Guerlain'in "Vetiver"i filan hepsi sınıfta kalır.

Yorum

• Nicolai Patchouli Intense

Yağmurlu bir pazar gününe cuk diye oturan bir parfüm. Alışılagelen paçuli kullanımından farklı olarak çiçeksi ve ferah baharatlı bir yapısı var. Çikolatamsı, toprağımsı, ilacımsı, kuru ya da sıcak baharatlı paçuli dışında değişik bir şey denemek isteyenlere tavsiye ederim.

Yorum

• murrjm
            murrjm Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Performansı da mükemmel.

• xPixa
            xPixa Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Aynen öyle performansı da cabası 👍🏻

• Kilian Sacred Wood

Yorum

• Comme des Garcons 2
            Metalik, baharatlı, mürekkepli bir gül. Metalikliği şişenin yanıltması mıdır orasını bilemem ama CDG 2'yi kullanması da sevmesi de çok kolay.

Yorum

• Rayiha
              Rayiha Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              "Keşke zamanında alsaymışım" dediklerimden. Sadece internette görüyorum artık.

• Papillon Anubis kullandım. Güzel bir süet yorumu. Reçinelerle birlikte ölmez otu süete eşlik ediyor. Yeni cilalanmış ayakkabı yorumu aldım birkaç kez. Kullanmayı ne kadar çok sevsem de çevremdekiler biraz rahatsız olmuş.
            Son Düzenleme Abbathdoom; 15-12-19, 20:51. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Kalemat.

Yorum

• Sospiro Perfumes Ouverture + Roja Parfums Fetish Pour Homme

Yorum

• Killian - Straight To Heaven..

Rom ile açılış, kuru meyveler, amber ve paçuli..

Geçişleri soft, her anı kaliteli..

Bu kadar klaslık ise yayılım ve kalıcılığı affettiriyor..

Yorum

• xerjoff amber star

Yorum

• Dior Homme İntense

Yorum

• Mancera red tabacco

Yorum

• Tom Ford Oud Wood kullandım. Kullandıklarım içinde ilk defa beğendiğim bir oud parfümü çıktı çünkü oud hissedilmiyor ve benim oud ile aram iyi olmadığından bana güzel geldi. Hafif baharatlı ve odunsu bir parfüm olmuş. Burun tırmalamayan bir metalik hava da hissediliyor. Parfümün tek kötü yanı aşırı zayıf. Okumuştum bir kaç kişinin zayıf dediğini ama bu kadar beklemiyordum doğrusu. Kokusunun güzel olması bana yeter derseniz 3 saatte bir yenileyerek kullanabilirsiniz.

Yorum

• The Merchant Of Venice - Arabesque , tarçın-erik-tütün ün enfesss kombinasyonu...

Yorum

İşleniyor...
                            X