Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff Naxos.Korkarak sıkıyorum.2 fıs ve her yerde bu koku.Ya da bana öyle geliyor.

Yorum

• uncle-benjen
      uncle-benjen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hOCAM BANA KADAR GELDİ KOKUSU

• Slumberhouse ore
    Bu markanın kokularını herkes sevemeyebilir ama hepsinin kaliteli ve naturel olduğu aşikar . Ore de bu kalitenin en iyilerinden kakao ile açıyor fakat acı bir kakao değil ortalarda baharatlar ile dahada sıcak hale geliyor viski olduğu söyleniyor fakat ben hiç alamadım sonlara doğru vanilya ile tam karamel kokusu ile ertesi güne kalıyor tende fakat öyle bir güzel harmanlanmış kesinlikle abartı tatlılık Yok muhteşem bir eser çıkartılmış

Yorum

• Bugün Kilian Apple Brandy kullandım. Elma ile odunsu notalarla birlikte tütsü mü desem, tütün mü desem bir dumansılık benim tenimde fazla kendini gösterdi. Elmadan olsa gerek cılız bir tatlılık var onun parfümde olması bence güzel olmuş. İçkinin tadını bilmiyorum ama böyle ise kokusunu beğendim.

Yorum

• Nicolai - New York Intense
        Tam bir olgun , orta yaş ve klasik giyim kokusu..

Yorum

• Histoires de Parfums Ambrarem... Amberin yanık hissiyatı kunduz yağından kaynaklı olmalı. Alttan gelen vanilya ve safranın verdiği tatlılık harikulade. Markanın en sevdiğim yanı performansı çok iyi olması, özellikle de kıyafetlerde.

Yorum

• İki parfüm denedim
            Sol boyun - profumum Roma - Arso
            Sağ boyun - Zoologist - Camel

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dekantlar geldi ve gelir gelmez Andy Tauer LDDM'yi denedim, muazzam tek kelime ile.

Yorum

• Click image for larger version  Name:	20191212_134147_1576154916903.jpg Views:	0 Size:	2.11 MB ID:	146246

Maskulen parfümlerin önde gelenlerinden tam bir klasik , performansı keşke biraz daha iyi olsaydı ama yine de çok güzel bir parfüm.
                Son Düzenleme Bahoo; 13-12-19, 18:10. Tarafından yapıldı.
                فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Creed Royal Oud.

Yorum

• Bugün armaf cdni kullandım 6 kişiden iltifat aldım. Hayatımda ilk kez böyle birşey yaşıyorum

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Yorum

• Xerjoff - Amber Gold

Yorum

• Alex III

Yorum

• Frederic Malle Promise ...

Yorum

• Mfk - Grand Soir

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kerosene Sacred Memory

Bu havalarda özellikle açılışı ile iç ısıtan cinsten. Kırmızı meyvelerin viski, tütün ve ambere dokunuşları ile kısmen Baraondaya benzettiğim açılışından sonraki kısımlarını aynı hayranlık uyandıran cinsten bulamasam da bir şekilde sürekli burnumun bileğime gidip koklama isteği uyandırdığı usta işi bir parfüm olmuş.
                              Unisex çizgide bir tık maskülene yakın kalıcık ve performans ortalama sonbahar ve kış aylarında kullanılabilecek farklı tarzda bir parfüm...

Yorum

İşleniyor...
                              X