Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bol bol fıslatarak Abercrombie First Instict

Yorum

• Zara İce Walk. Birebir sauvage klonu

Yorum

• Tekrar MFK Grand Soir

Yorum

• Pdm Pegasus

Yorum

• Bugün Morhipo dan sipariş ettiğimiz Narciso For Her Pure Musc elime ulaştı.(Denediğim gün gözüm dönünce,akşamında siparişi vermiştik zaten.)Akşam duş alıp hemen sıktım.Eşim,şampuanının kokusu mis gibi geldi dedi😊Gerçekten şampuan gibi,sabun gibi,tertemiz,saf bir kokusu var.For Her siyah şişenin de bariz kokusu hissediliyor ama ondan çok daha ferah,temiz bir koku.En güzel For Her,hatta Narciso Rodriguez in en güzel kokusu bu bence.Sade,asil,çok çekici bir koku.

Yorum

• Rayiha
              Rayiha Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Narciso'nun misk yoğun kokularıyla pek aram olmasa da temizlik ve ferahlık yorumlarını okudukça ilgimi çekti bu beyaz şişe. Yarın gidip deneyeceğim.

Güzel günlerde kullanın 🙂

• Libra
              Libra Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Çok teşekkür ederim😊
              Bu parfüm diğerlerinden esintiler taşısa da,tertemiz,ferah bir his verdi bana.Parfüm değil de,kaliteli bir sabun kokusuyla çevrelenmişim gibi.Çok sevdim çok❤️

• Dior - Bois d'Argent - Gümüşün sıvı hâli. Bal, süsen, çiçek toplayan Terminatör :-)

Yorum

• Mancera Kumkuat Wood

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Clive christian rock rose

Yorum

• Bentley Intense

Burun alışınca insanı sarıp sarmalıyor bu koku.. Ilk kullandığım zamanlar aramız bozuktu alışamamıştım.. Şimdi sert havalarda tereddütsüz elimin gittiği parfüm oldu kendisi.. Dozajı ayarlamak lazım ama.. Fazlası linç sebebi olabilir
                Performansı gücü kuvveti niş kalitesinde..

Küçük bir kıyaslama yapacak olursam.. Niş kalitesinde designer için ilk verilecek örnek birçok kişide Pure Havane olur.. PureHavane elimde 2016 uretim mevcut.. Kıyaslama yaparsam Bentley Intense bir iki adım daha fazla yaklaşıyor niş parfüm hissiyatına benim için..

Yorum

• Franck Boclet Tobacco

Yorum

• Salvatore Ferragamo İncense Suede

Yorum

• Dior Homme Parfum

Yorum

• Sospiro - Erba Pura. Feminen olarak algılansa da benim hoşuma gidiyor
                        Son Düzenleme genjuri; 21-02-19, 09:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Jpg Le Male Vintage

Yorum

• MDCI Invasion Barbare

Yorum

İşleniyor...
                            X