Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Xerjoff - Renaissance
    Güzel bir havada, ne zamandır duran bu parfümü denemek istedim. Ferah, kaliteli turunçgiller ile başlayan, hoş, güzel bir parfüm. Açılışı ile bana direkt Adp parfümlerini anımsattı. Kalıcılık ortalama. Bana göre, bu parfüme verilecek bedelin 1/3 i ile aynı kalitede Adp alınır. Tabii ki herkesin zevki, tercihi farklı olabilir.

Yorum

Profumum Roma Arso

Yorum

Mancera Cedrat boise. Kullanmayalı uzun zaman olmuş

Yorum

Santal Royal

Yorum

Hermes pure parfüm, toplantı ve akşama yemek olacağı için benim için özel olan pure parfümü kullandım, azcık fazla boca ettim ama olsun. Fazla sıkınca aura gibi sardığından insan kendini daha iyi hissediyor

Yorum

• genjuri
              genjuri Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              hlttmz hocam bende geçen sene aldığım 15ml lik travel boy vardı, performans olarak bendeki su an 2015 üretime göre sulandırılmış diyebilirim. Sabah kullandığım ve üzerinden 6saat geçmesine rağmen burdayım demesi hoşuma gidiyor. Yeni üretimlerde yanına bile yaklaşamıyor. Reformule olmuş bana göre, eve gidince tekrar sisesine bakayım.

• hlttmz
              hlttmz Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Cevap için teşekkürler hocam.. Takas yolu ile pure 2015 geçti elime, sağlam ise değerini bilmek gerekir

• genjuri
              genjuri Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Benim hoşuma giden ve sevdiğim bir kokudur. Elden çıkarmak istiyorsan haberim olsun 😎

mfk baccarat

Yorum

Prada L'homme İntense

Yorum

Creed Royal Oud

Yorum

Costume National Soul

Yorum

• DG The One

Yorum

• Parfums De Marly Layton Exclusif ...
                      Parfümüm dün itibariyle elime ulaştı ve uzunca deneme fırsatı buldum.Klâsik Layton’a kahve,ahşap ve ud (ince dokunuşlu,arabik olmayan) ekleyip çok daha maskülen,kışlık bir yapıya büründürmüşler.Çok detaya girmeyeceğim sadece böyle birşey yok demek istiyorum.Çok süsleyip kurumasından girişine kadar anlatmayacağım. 9.5/10

Yorum

• chanel coromandel edt...
                        eski bir eve taşınmayı seçmişti...
                        adada köhne ahşaptan yapılma yıkılmaya yüz tutmuş yanında ki beton binaya yaslanmış maziye selam duruyordu...
                        eve adımını atar atmaz o ahşap duvarların rutubete yenilmiş demirle desteklenmiş küflü kokusuyla karşılamıştı...
                        eski eşyaların üzeri tozlanmış eskimiş bezlerle örtülüydü içeriye ışık süzmeleri giriyordu her süzmede tozlar hava da vals ediyordu...
                        çadırdayan bazıları kırılmış merdivenlere yöneldi trabzanlara tutunarak aşağı mahzene inmeye karar verdi toz bulutu o eski koku peşinden geldi...
                        mahzeni açtığında eski bir sandık buldu kahverengi pastel tonlarda nemli kilidi bakırdan çürümeye yüz tutmuştu...
                        ışık süzmeleri merhaba dedi odaya sanki hiç daha önce görmemiş gibi karanlığa...
                        yavaşça kilidi açtı...
                        sandığın içinde eski yaşanmışlıklara ait resimler kitaplar elbiselerin kokusu tozla birlikte etrafa yayıldı...
                        ....
                        https://www.youtube.com/watch?v=tD3mr2d-khg Enrique Iglesias & Luciano Pavarotti - Cielito Lindo

İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Dunhill icon

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Xerjoff - Mefisto Gentiluomo, lavanta ve sıcaklığı ile orjinal mefistodan daha aromatik kafaya sahip tam bir centilmen kokusu. Yaza kadar baya keyifle kullanacağım bir parfüm.

Yorum

• İstanbul'daki mistik sisli hava beni Tom Ford Italian Cypress kullanmaya itti.

Yorum

İşleniyor...
                              X