Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	885.9 KB
ID:	113939Hastasıyız..
    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Akşam için Jo Malone - Wood Sage Sea Salt

Yorum

• Roja Dove Enigma

Yorum

• The Merchant Of venice Liberty. Süet ve safranın başrolde olupta ilginç bir şekilde Tuscan familyasına benzemeyen kendine has bir parfüm. Deri safran birlikteliğinde farklı bir parfüm arayanların dikkatini çekebilir.

Yorum

• Tuscan Leather, bu soğuk havalarda bu klasiği kullandım. Inş bu şahane klasik parfümü reformule edip mahvetmezler

Yorum

• Prada L'Homme İntense

Yorum

• Amouage Honour Man

Yorum

• Dior Sauvage edt

Yorum

• Cartier - Declaration d'un soir.
                    Tozlu bir gül, baharatlar ve sandalağacı... Açılışına aldanmamak lazım, beklemiş hali çok elegant bir kokuya evriliyor.

Yorum

• Davidoff Relax.

Yorum

• Mon Guerlain Bloom of Rose.

Fena halde şifayı kapmış durumdayım. Sinüsler tıkalı, boğaz ondan hallice, saç diplerime kadar kafamdaki herşey ayrı ayrı ağrıyor. Ama garip bir şekilde iyi koku almaya devam ediyorum. Can sıkıntısından birkaç parfümümü başucuma dizdim, kokusunu çok sevdiğim rujum da yastığımın altında. Burnum hassaslaştığından olacak, pudralı parfümler toz koklamışım gibi kaşındırıyor (Misia, Narciso P., siz az ötede oynayın canım...) Şu can sıkıcı durumda beni en çok neşelendirense Bloom of Rose oldu. Bahar havası odama dolmuş gibi (Biraz da güneş olsaydı. Herşeyi griye boyamışlar geceden). Narenciyeleri ferah ama yumuşacık, taze çiçekler birbirine karışmış... Hiçbir tozlu notası yok, ışıl ışıl.

Yine böyle keyifsizken hırkama sinmiş Alaia Blanche beni daha fena etmişti ve iyileştikten sonra kendisine veda etmek zorunda kalmıştım. Kara gün dostu olduğu için daha bir sevdim Bloom'u.

Neyse, dinleneyim biraz...

Yorum

• Libra
                          Libra Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Geçmiş olsun🙏🏻

• Rayiha
                          Rayiha Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Çok teşekkürler 🤗

• Nawab Of Oudh

Yorum

• Penhaligons Sartorial
                          Hafif kirli başlangıç ve sonrasında gelen Barbershop tarzı maskulen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• bugün TOM FORD NOİR DE NOİR kullandım . Amannn Allahım bu nasıl bir öd ve gül yorumu bu kadar performanslı olacağını bu kadar beğeneceğimi tahmin etmiyordum :S Tom ford kokularına karşı bir ön yargım var nedendir bilmiyorum ama efsane bir gül kokusu . Öyle bir sert açılıyor ki tokat gibi çarpıyor yüzüne sonra ne oluyorsa yumuşuyor tatlı tatlı geliyor burnuna ben bayıldım bu kokuya. Kokladığım gül kokuları arasında en iyisi diyebilirim .

Yorum

• Montblanc Individuel, koku olarak güzel ancak garip bir şekilde baş ağrısı yapmakta, ilk deneyişimde tesadüf olduğunu düşündüm ama ikinci denememde de aynı oldu sonuç

Yorum

İşleniyor...
                              X