Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Frank boclet tabacco erigin tütüne verdigi sululuk vanilyanın hafif tatlıgı heroda mudail silahijı ortalama

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Parfums de Marly - Herod

Yorum

• Givenchy Eau de Givenchy Vintage

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Sağ bilek Givenchy Hot Couture , sol bilek TM Alien 😊

Yorum

• Vertus Monarch

Yorum

• Fransız parfümü nedir nasıl olur sorusunun cevabı: İsabey Sir Gallahad. O kadar zarif ve kompleks bir parfüm ki koklamaya doyamıyorum. Erkek parfümü olarak geçsede bana göre unisex bir parfüm. Koku olarak hiçbir alakaları olmasada tarz olarak Dior Homme intense e oldukça benzetiyorum. Sanırım içimde bulundurduğu feminen nüanslar bana bu hissiyatı verdiyor. Kalıcılığı ve farkedilirliği de oldukça iyi dört mevsim kokusu olsada sanırım bahar aylarına bir tık daha yakışacaktır
              Son Düzenleme matrai; 19-01-19, 15:13. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Histoires de Parfums: Fidelis

Yorum

• MFK Grand Soir.

Yorum

• Puredistance M

Yorum

• Pdm Herod

Yorum

• By Kilian Sacred Wood

Yorum

• Chanel egoiste. Bu kokudaki tarçın yorumlamasını seviyorum. Keşke vintage veya egoiste concentree bulabilsem.

Yorum

• Bond No9 New York Amber. Bugün kullandığım "parfum" versiyonuydu. Elimde çok az miktar kaldı. Koku olarak ayılıp bayılmasam da yeni Eau de Parfum halini deneyince açıkçası parfüm gözümde değerlendi. Sanırım bir daha ulaşamayacak olmam böyle hissettiriyor. Yeni versiyon sulandırılmış ötesi ve kötü kokuyor. Zaten sıktıktan 5 dk. sonra tene yaklaşıyor 1 saat sonra kokuyu alabilene aşkolsun
                            estefanyen

Yorum

• hlttmz
                              hlttmz Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Benim farkettiğim edp daha saldırgan başlıyor ama bu saldırganlığı çok uzun sürmüyor.. parfum versiyonu biraz daha sakin başlıyor edp kadar saldırgan değil ve kalıcılığı çok iyi 1 gün rahat geçiriyor. Sanıyorum konstrasyonu %30 dan %20 lere kadar gerilemiş

• ali
                              ali Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Evet evet, daha keskin bir açılışı var EDP'nin sonrası malum..

• Shl777 Taklamakan
                            Zorlu başlangıç ve kuruluk dezavantajı gibi oldu bende ama kaliteli olduğu aşikar uzun uzun deneyip test etmeli
                            ilk denemede kendini ele vermeyen cinsten..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ali
                              Bond No9 New York Amber. Bugün kullandığım "parfum" versiyonuydu. Elimde çok az miktar kaldı. Koku olarak ayılıp bayılmasam da yeni Eau de Parfum halini deneyince açıkçası parfüm gözümde değerlendi. Sanırım bir daha ulaşamayacak olmam böyle hissettiriyor. Yeni versiyon sulandırılmış ötesi ve kötü kokuyor. Zaten sıktıktan 5 dk. sonra tene yaklaşıyor 1 saat sonra kokuyu alabilene aşkolsun
                              Valla altın değerinde bir şişem var 50 ml duruyor yldızımız çok barışmadı benimde ama yinede kullanamadığım kıyamadığım bir parfüm

Yorum

İşleniyor...
                              X