Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• tom ford noir extreme

Yorum

• Amouage Epic. tertemiz hissettiren ferah ama bir o kadar da farkedilir bir kompozisyon. saatler sonra bile kendini hissettiriyor.

Yorum

• Azzaro pour homme

Yorum

• Serge Lutens - Fille en Aiguilles
          Tam kışlık bir çam kokusu. Gayet başarılı. Bana göre Serge Lutens'in en güzel parfümlerinden biri.

Yorum

• Caron Eaux De Pure

Yorum

• Hermes Voyage EDP
              Bitsin diye 6-7 fıs

Yorum

• Tobacco Vanille
                estefanyen

Yorum

• Adam Levine For Her

Yorum

• Akşamın şanslı ismi Dominique Ropion’un bence en iyi eseri, FM - Carnal Flower..

Yorum

• Tom Ford Plum Japonis. Benzerini koklamadığım hakkı verilmeyen kokulardan. Performans olarak da yeterli seviyede

Yorum

• MDCI Chypre Palatin, henüz burnum kalitesini anlamakta yetersiz belkide

Yorum

• Korem
                        Korem Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Aynı sorunu ben de yaşıyorum😊 Geçen hafta aldığım Palatin'i bir kez kullanıp kenara koydum. Biraz zaman aralığı bırakıp sonra tekrar deneyeceğim.

• Medea
                        Medea Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bana da hitap etmeyen bir parfüm olmuştu. Bu kadar fanatiği olmasını da şaşkınlıkla izliyorum. Oluyor böyle şeyler

• ufuk.mercan
                        ufuk.mercan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        yalnız değilmişim gerçi anormal bir durumda sayılmaz koku güzelliği kişiden kişiye çok değişken

• Elie Saab Essence No.3 Ambre- Benim amber beklentimi karşılamasa da özellikle kendi içinde kurduğu denge ve MFK style amber kullanımı ile takdirimi kazanan bir çalışma olmuş. Sanırım Kurkdjian bu parfümle Grand Soiri kafasında şekillendirmiş. Derinden gelen esintiler Grand Soir’e çağırışımlar yapmakta ve o tınıları vermekte.

Yorum

• F.essence oud
                        F.essence oud Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Altuğ hocam Elie saab Ambre ile Salvatore ferragamo golden acacia akraba gibiler. Opoponax kullanımından kaynaklı tatlı çocuklar Golden acacia ilave bal ile çok daha tatlı ve çok daha güçlü

• Pdm Carlisle

Yorum

• Nicolai New York İntense

Yorum

• bugün aventus…. taktım şu aralar.

Yorum

İşleniyor...
                          X