Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Lartisan ▪ Timbuktu
    Her ne kadar alışamadıysamda güzel bir parfüm olduğu yadsınamaz. Bu tarzı sevenler için iyi bir alternatif olabilir.
    Son Düzenleme Forsy; 13-01-19, 17:18. Tarafından yapıldı.

Yorum

• avalon
      avalon Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Fazla baba işi kalıyor sanki

• Forsy
      Forsy Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Evet

• isabey l'ambre de carthage, ilk denemede beklerintilerimi karşılayamadı farklı bir havada tekrar şans vericem

Yorum

• Zodig Voltaire This İs Him.

Yorum

• Dior Homme İntense. Erkek parfümü olgusunun tabularını yıkan bir çalışma. Eskisi kadar aşırı bir performansı olmasada şu andaki durumu da hiçte fena değil.

Yorum

• Tom Ford - Noir de Noir
          Biraz ara vermiştim, özletmiş kendisini.

Yorum

• Costume National 21
            Tarçınlı sütlü tatlılar geliyor aklıma.Safran kullanımını çok seviyorum.
            Her kullandığımda burnum alışıp ben kokuyu unutmuşken geri dönüş alıyorum bu kokudan

Yorum

• Sth

Yorum

• Click image for larger version

Name:	CCC3A2DB-2C31-4792-AAD5-ADB1708A8E92.jpeg
Views:	175
Size:	841.2 KB
ID:	107222 Dolce&Gabbana Feminine ve Hermes Rouge
                Feminine, soğuk mesafeli yabani fakat bir o kadar da göz alıcı ve kışkırtıcı beyaz zambağın kadın tenine bürünmüş hali.
                Rouge, mavi alttonlu kırmızı rujun rafine şipresi. No.19 EDP ve No.5 taşıyanların özel davetlerinin eşlikçisi.
                https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Lidge 2014

Yorum

• Amouage - imitation man

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Yorum

• Memo Russian İeather. Çok kaliteli bir koku. Kalıcılık çok iyi, yayılım biraz zayıf.

Yorum

• Koyamıyorum bu kokudan gece gündüz sabah akşam bununla yatıp bununla kalkmak istiyorum bu koku tabiki Tiziana Terenzi Laudano Nero ne muhteşem bir kokusun sen ne bir muadilin var nede buna benzer bir koku ne Black afgano ne diğerleri bu kokunun yanından bile geçmiyor. Ömrümün sonuna kadar bu kokuyu kullanabilirim. Başka bir koku almak denemek istemiyorum. Yani daha ne olabilirki bundan güzel dedirttiriyor. Muhteşem bir iksir sabaha kadar bu koku hakkında övgüyle bahsedebilirim. 🌞parfüm piyasadan kaldırılır ne biliyim formülüyle oynarlar diye sürekli stok yapıyorum şaka gibi 😂belki de istediğimi bulduğum için artık bu kadar buralarda takılmıyorum 💬

Yorum

• Chanel Cuir de Russie.
                          Tarihi bakımından en eski akorlardan biri hatta adı ile bir janra olmayı başarmış ve başka birçok farklı parfüm evi veya bu örnekte de olduğu gibi moda markaları tarafından bu isimle çalışmaları hazırlanmış Rus Derisi; Chanel özel serinin günümüz dünyasında geri planda kalmış “bence” en değerli güzelliği.
                          Sahip olduğu ünvanın saygınlığı ve güzelliği bir yana kelime anlamının en kötü yanlarını almış or..... parfümü Coromandel, cıvık vıcık neşeli ve güneşli - aslında başka ağacın hikayesini anlatan vetiver Sycomore, herşeyi ile sahte hüzün Misia ve diğer ballı bilmem neyli çiçekli çalışmaların gerisinde kalması da aslında hem onun hem de benim için artı bir yön olmuş diyebilirim.
                          Cuir de Russie; mazot, kuru tütün, indolik yasemin ve dumanla modifiye edilmiş kara küllü simsiyah bir deri çalışması. Barındırdığı hayvansallık, sertlik, çiçeksilik veya cinsiyet ayrımı ince dengelerle birbirine tutunmuş usta işi bir kompozisyon. Günümüzdeki birçok Chypre, Chypre Floral ve safi Leather ailelerindeki lokomotif isimlere de yol gösterip cesaret veren sağlam bir referans.
                          Cuir de Russie’ye ulaşamayanlar ise ne demek istediğimi biraz olsun anlamak için veya akoru deneyimlemek adına yine onun gibi isim yapmış ancak tecrübelerimle rahatça söyleyebilirim ki; gerçek yüzünü gösterdiğinde zahir-batın misali dünyayı başıma yıkmış aslı > sureti gibisinden Gres Cabochard’ın kapısını çalabilirler...

Yorum

• Clive christian no 1

Yorum

• Von Eusersdorff Classic Patchouli

Yorum

İşleniyor...
                              X