Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Givenchy Xeryus vintage

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Nishane Sultan Vetiver. Sanırım şimdiye kadar kullandığım vetiver parfümleri arasında en orjinal kokuya sahip parfüm. İçindeki nemli hatta buharlı hissiyatın nereden geldiğini bilemiyorum. Yağmurlu ama çok soğuk olmayan kış aylarında kullanımıma oldukça yakışıyor. Kalıcılığına ve farkedilirliğine diyecek birşey zaten yok.
      Son Düzenleme matrai; 11-01-19, 12:36. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Nishane - Hacivat.

Yorum

• atkinsons the odd fellow bouquet,açılışı çok kötü mazot gibi kokuyor ama 10 dakika içinde koku açılıyor.çiçeksi bir tütün parfümü.çoğu tütün parfümünde olan bal, vanilya gibi tatlı notlar yok. bu sebeple kalıcılık ve yayılımı düşük ama kullanılabilirliği yüksek bir parfüm.Marly herod'dan sonra sevdiğim ikinci tütün parfümü.Yıllardır dolabın dibini beklemiş bir dekanttan kullanıyorum sanırım zamanında sevmemişim

Yorum

• No 5 EDP kullandım.No 5 kullandığım zaman,kendimi parfüm sıkmış gibi değil,tertemiz kokan bir krem sürmüş,arkasından da bolca bebek pudrasına bulanmış gibi hissediyorum.Eşim,sabun kokuyorsun diyor.İyi ki varsın No 5✨

Yorum

• Histoires de Parfums - Ambre 114

Yorum

• bu gün soğuk havada uzunca bir yürüyüş için iki yol arkadaşı seçtim.. sol el fumerie turque,sağ el chergui..pek keyifliydi

Yorum

• Andy Tauer Lddm, neden bu kadar meşhur olduğunu öğrenmiş oldum

Yorum

• Tom Ford - White Pathcouli
                    Tozlu paçuli ve temiz çiçeklerin masum birleşimi
                    Son Düzenleme İbrahim20; 12-01-19, 02:21. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Azzaro Wanted

Yorum

• Erba Pura, bazıları araba kokusu der, diğerleri tek düze ve sıkıcı desede ben bu kokunun kendisini ve kalıcılığını seviyorum. Kiyafette 2.güne bile sarkıyor, tende +10saat.

Yorum

• Drekoo
                          Drekoo Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Onu sevdiysen hocam Accento denemeni öneririm. Erbadan çok daha iyi harmanlanmış aynı şekilde performanslı bir meyve kokusu

• Bursa dan selamlar Bentley intense
                        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Mfk bacarrat

Yorum

• Frederic malle promise

Yorum

• Nishane - Hacivat

Yorum

İşleniyor...
                              X