Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Franck Boclet Tobacco

Yorum

• Mancera Hindu Kush

Yorum

• Paul Smith Story

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Azzaro Wanted

Yorum

• Pazar günü evde geçirdiğim zamanda Prada Luna Rossa Extreme

Yorum

• Drekoo
              Drekoo Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Nasıl kokudur acaba bir küçük yorum alabilir miyiz

• xPixa
              xPixa Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Tabiki şöyle anlatabilirim bu kokuyu açılışını lavantanın yaptığı sonrasında bu lavantanın çoğunlukla vanilya ve biraz da karabiber ile buluşup linear ilerlediği, genel anlamda sabunsu tarzda olan, burnu hiç yormayan ve huzur verici bir auraya sahip klasik kör alışa uygun bir Prada kokusu hocam

• Bvlgari Aqua Marine anısı çok. Eskiye dönmek lazım arada

Yorum

• Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire

Yorum

• Ormonde Jayne - Nawab of Oudh Intensivo

Yorum

• pazar günü sakın geçireyim dedim ondan dolayı, dolce&gabanna light blue eau Intense kullandım(evet, bayan parfümü olduğunu 2gun önce öğrendim), hep bunu erkek olarak bilirdim ve seve seve kullanırdım

Yorum

• Guerlain Lidge. Benim için anlamsızca kendini en fazla özlettiren ve kullanma isteği oluşturan bir parfüm. Kakao ve Paçulinin enfes uyumu

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: İlyas View Post
                      Mancera Hindu Kush
                      yorumunuzu alabilir miyim acaba

Yorum

• İlyas
                        İlyas Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Mariuana kokularını severim fakat burdaki kullanım Kilian smoke for the soul sertliğinde değil.Yeşil yanı dengeli fakat Mancera kalitesinde.Markanın diğer kokuları gibi kalıcılık-yayılım zirve.Sabah kullandım 4 fıs performansta en ufak bir düşüş olmadı.Tabi önceliğim her zamanki gibi koku güzelliği olduğu için şişeli alınacak listemden çok çok uzak.Bence bu tarz kokuların en iyisi Vertus Narcos’ıs...

• Nişhane fan your flames. Çok başarılı bir parfüm olduğunu düşünüyorum.

Yorum

• Nedense canım ilkbahar-yaz parfümü olan hermes voyage edp özledi, aradan 2-3saat geçmesine rağmen buram buram kokuyor.
                        Hermes Voyage Parfum- edt versiyonunu denemedim ama bu versiyonuna yani edp sine hayran oldum. Hem kalıcılık(tenimde 6saat ve uzeri) hem de koku kalitesi olarak çok beğendim,

Yorum

• herkese iyi haftalar dilerim. biz de haftaya Dior sauvage ile merhaba dedik

Yorum

• Encre Noire Sport

Yorum

İşleniyor...
                            X