Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• bu havada armaf club de nuit intense daha ne olsun

Yorum

• Initio Addictive Vibration

Yorum

• Sospiro Erba Pura. muhteşem kalıcılık ve silaj. meyveli karışık sevenler mutlaka denemeli

Yorum

• creed millesime imperial...
          creed markasına ısınmamı sağlayan kokulardan...
          aventus git viw royal mayfair imperial...
          bu beş parfüm şişeli alınıp ömürlük kullanılacak kadar başarılı...
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• hlttmz
            hlttmz Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Formül çok ilginç ve karanlık bir yapısı var.. henüz bir kalıba koyamadım.. meyveleri de hissedemiyorum

• Kemi Aqua Regia

Yorum

• Hermes - Voyage d'Hermes. Hayvansı tarafı olmayan limonsu-metallik-kakule freşliği.

Yorum

• Xerjoff Naxos.

Yorum

• Jubilation XXV.. sadece karışık kuru meyveler alıyorum.. ayrıca ingilizce'de "sevinme, bayram etme" anlamına geliyor

Yorum

• Xerjoff - Dolce amalfi.

Yorum

• Franck Boclet Tobacco.. Tütün, vanilya ve meyveler etrafında dönen bir kompozisyon, doğal ve kaliteli malzemeler kullanılmış, Tom Ford TV'ye benziyor ancak hatırladığım kadar TV gibi tatlı değil, özellikle Mancera Red Tobacco'dan sonra ilaç gibi geldi Tütün notası sevenler deneyebilirler.

Yorum

• Sospiro Erba Pura, dekanttaki son demlerini yaşıyorum. Tende 1gun kiyafette ise 2gun ve üzeri kalıcılık var.

Yorum

• Mark Birley for Men

Bence bulunurlugunun az olmasindan dolayi sagda solda pek konusulmayan bu parfum, Pierre Bourdon tarafindan yaratilmis bir modern citrus maskulen (1996)
                        Bourdon nasil Cool water ile bir sayfa acmissa, bence bu koku da Eau Sauvage hakimiyetinde gecen citrus maskulenler dönemine, ciktigi yila göre bir yenilik getirmis.
                        Klas, ferah ve degisken.
                        Acilisinda hafif keskince vuran bergamot, limon zaman icersinde cok dogal bir odunsu kokuya donusuyor

Kaliciligi gayet iyi, yayilim acisindan 3 saat icinde ten kokusu haline geliyor
                        Saldirmamasiyla, olgun yapisiyla, dengesiyle, tam bir beyefendi parfumu

Yorum

• protectedsugar
                          protectedsugar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          İlginç gerçekten; hiç duymadığım bir. Bir "Cool Water"cı olarak nasıl kaçırmışım :-)

• Hacivat

Yorum

• Unique Luxury Aphrodisiac Touch

Yorum

• Xerjoff Fiero

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X