Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior Home Edt , her fırsatta söyledigim şuydu ; yani bu koku bana göre degil açikcasi begenime hitabetmiyo .
    Fakat ;
    Şunu görmezden gelemem .... gercekten ama gercekten çok rafine buram buram kalite ve kullanicida yarattigi lüx zengin havasi sayısız Desenger , Vintage veya biçok Niş üründe bulunabilicek cinsten degil 👏👏👏 heleki fiyat kalite anlaminda degerlendirildiginde hakkıni fazlasiyla veren bedelini en iyi şekilde ödeyen bi parfüm. Aynı durum edp ve intense veya reformülasyon sonrasi - önceside dahil diye düsünüyorum .

Yorum

• Mdci - Chypre Palatin
      Belli bir zaman sonra tekrar denedim. İlk kullanımdaki iticilik yok. Aksine son derece çekici bir parfüm imiş. Sanki farklı parfümleri kullanmış gibiyim. İlk defa bir parfüme bakışım bu kadar değişiyor.

Yorum

• Thierry mugler pure malt bana göre açılışı çok tatlı olsada hemen ardından güzelliğini ortaya çıkarıyor .

Yorum

• d&g velvet exotic leather, deri denildiginde aklima maskulenlik gelir bu koku cok yumusak tatli bir deri maskulenlikten uzak tatlimsi normal designer ayarinda bir koku sonlari the one edp ye baya benziyor. Designer standartlarinda bir koku bu paralari haketmiyor. Hem The one gibi kokayim hemde biraz kalici olsun istiyorsaniz d&g royal night'i deneyin derim hatta maison martin margiela jazz club'dan da ayni tadi alirsiniz.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• terre dhermes

Yorum

• PDM Herod

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Yorum

• Cartier Lenvol

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• benetton rosa kullandım . Vasatın da vasatı 100 tl yi bile hak edecek bir parfüm değil yurt içi kargo poşeti daha güzel kokuyor

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    hlttmz Aras Kargo poşeti 😂

• hlttmz
                    hlttmz Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    matrai Yurtiçi kargo silajı mükemmel atom gibi 😂

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aras kargo çikolata gurmand tarzda biraz daha kışlık

• Guerlain Tonka Imperial
                  Elimdeki sample bitene kadar bu kokuyla aşk yaşayacağım resmen

Yorum

• Pi-jeY
                    Pi-jeY Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    teşekkür ediyorum hocam bu güzel yorum için .Bir ara çok niyetlenmiştim uygun fiyata da getirebilecektim ama sonra olumsuz yorumları görünce fragrantica 'da vazgeçmiştim. Belki bu sefer Chicago ziyaretinden dönmeden anneme getirtebilirim.

• xPixa
                    xPixa Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bence olumsuz sayılabilecek tek tarafı yayılımın bomba düzeyde olmaması. İlk 2-3 saat civarında kol boyu mesafeye yayılım gösterirken sonrasında ten kokusu olarak devam ediyor. Bence böylesine koku güzelliğine sahip bir parfüm için hiç problem değil. Sonuçta fiyatı da bir Creed değil mesela

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Yorum için teşekkürler..

• Profvmvm Roma Ichnvsa;

Elimizde yapışkan leke bırakan ardıç macunu, acı mersin, sarı-yeşil kasnı sakızı, tüylü domates yaprağı, birkaç duvarını yıktığı ve daha sonra onu sahiplenip koruma altına aldığı köy evine tüm bunları yapan karanlık köklerinden mamul incir ağacı talaşı, yine aynı incir ağacının çevresinde bulunan ve onun hakimiyetine boyun eğerek ölmekte olan diğerlerinin dökülen yaprakları, iğneleri, kuru çiçekleri ile kendisinin dibine uğrayan yabanların seyrek miski.
                  Un Jardin en Mediterranee'nin parlak çiçeksiliğinin ve transparan tatlılığının yok edilerek acı yeşili ile sert toprağına odaklanılmış olan Kuzey Ege bahçesi.
                  Philosykos gibi neşe saçmaz, yukarıdaki gibi bir ona bir buna yaltakçılık yapmaz, L'Arbre de la Connaissance'nin güneşli bilgeliği değil soğuk rüzgarlı deli halidir ve çoluk çocuğun ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.

Yorum

• Costume National Homme

Yorum

• Nasomatto Black Afgano
                      Genel beğeniye ve günlük kullanıma uygun olmasa da bir çekiciliği sahip ilk kullanımda kendini ele vermeyen cinsten. Farklı bir tılsımı var çözene kadar denemeye devam.

Yorum

• Xerjoff 40 knots

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Yorum

• Bentley Black Edition

Benim gibi eski tarz fujerleri seviyorsanız mutlaka beğeneceğiniz bir parfüm olacaktır. Biraz berber dükkanı kokusu, biraz pudramsılık, sonrasında kremsilik ve bolca erkeksilik. Geçmişten gelen, ama modern giyinen bir erkek kokusu gibi.

Yorum

• Sospiro Erba Pura, sol koluma tek fıs ve 2fis kıyafete, sağ koluma da dekant olarak aldığım ve denemek istediğim french leather. Ama erba pura maşallah şımarık çocuklar gibi bağıra çağıra ortalığı yıkıyor zavallım french leatherı deneme fırsatı bırakmıyor ama şunu belirteyim french leatheri da denemelisiniz, çok güzel yorumlamışlar. Abisi african leather gibi masculen değil, feminen diyebilirim. Buradaki gül, yanında emin olamamakla birlikte limon ve misk yorumunu çok hoş harmanlamışlar. Şımarık çocuk erba pura izin vermiyor ama bunu tek olarak kullanıp daha detaylı olarak incelemek gerek.

Yorum

İşleniyor...
                            X