Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Subat 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior Homme parfüm

Yorum

• Guerlain - Habit Rouge EDT.

Yorum

• tf black orchid...
        2014 buldum nefis kokuyor...
        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• erbolario ibisco

Yorum

• Alghabra Poem of Damas...
            Daha önce de belirttiğim gibi More Than Words ile oldukça benziyor fakat; More Than Words 'den daha kalıcı, daha yoğun, çok çok daha fazla yayılımı var. More Than Words'e göre biraz daha temiz hissiyatlı.
            Bugün yolda tanımadığım biri durdurup parfümümü sordu. Parfümün ismini not ederken ne kadar beğendiğinden bahsetti hatta notalara kadar tahmini beni şaşırttı. İyi bir burundu belli ki. Yine daha önce dediğim gibi More Than Words klonundan ziyade bu parfümün revizyonu diyebilirim. Sanki daha iyisi...
            Normalde hiç bir şartta bir klonu alıp kullanma taraftarı değilim ama bu kadar başarılı olunca bi' durup düşündüm gerçekten...
            estefanyen

Yorum

• xPixa
              xPixa Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Geçen buluşmada sayenizde denemiştim ve o kadar hoşuma gitmişti ki bu koku gül notası sevmeyen bir insan olarak gül notası içeren parfümler denemeye başlamıştım valla Önümüzdeki kış sezonu açıkçası bütçeme uygun bulabilirsem şişeli olarak almayı düşünüyorum ciddi ciddi
              Son Düzenleme xPixa; 04-02-19, 20:56. Tarafından yapıldı.

• ali
              ali Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Markanın diğer parfümlerini denemeyi düşündürecek kadar iyi iş çıkarmışlar..

• Cumartesi, İstanbul'daki yeğenimin nişan gecesi için More Than Words, pazar günü Dolmabahçe Sarayı gezisi için Kilian Love. Bu arada İstanbul havasıyla Antalya'nın havasında hiç bir fark yok, bire bir aynı. Manzara muhteşem valla, geniş zamanda tekrar bir gezmek gerekir.

Yorum

• Andy Tauer LDDM, dekantı bitirmeye kıyamıyorum

Yorum

• SHL - Taklamakan. Markanın en iyi işi benim için. Müthiş bir oryantalin çiçekler ve odunsu notalar ile çok iyi derecede harmanlanması. Bayıldım. Benzoin vanilya odunsu notalar ve iris en net hissettiğim notalar oldu.

Yorum

• Yeniden Issey Miyake Noir Ambre dekantı bitirmek için bir süre bunu kullanacağım galiba

Yorum

• Dior feve delicieuse ben biraz guerlain l homme ideal edp ye benzettim kiraz notasindam dolayi ama kesinlikle daha iyisi kalicilik yayilim cok iyi biraz feminen tarafa yakin gibi.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bana son zamanlarda en yoğun duyguları yaşatan koku LV Teint de Neige edp.
                      Tüm vücut serisi ile almak şart oldu bu kokuyu.

Yorum

• Rayiha
                        Rayiha Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Türkiye'de bulma şansı var mı?

• murrjm
                        murrjm Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Nokta kozmetik paylaşımlarında görmüştüm.Uzay'da getirmiş olabilir

• Rayiha
                        Rayiha Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Teşekkürler ☺

• Jo Malone Wood Sage Sea Salt. Aklimi basimdan aldi desem yanlis olmaz. Akuatik ve odunsu notalar ile deniz tuzunun muhtesem birlesimi. Cok dogal ve enerjik, deniz temali, biraz feminene yakin ama kokladiginda mutluluk veren, sanki sahil kenarindayken yagmur yagmaya baslamis gibi bir izenim yaratiyor.

Yorum

• Jo malone velvet rose oud

Yorum

• Casamorati 1888

Yorum

• Dior Homme İntense

Yorum

İşleniyor...
                            X